2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben o kadar şey kullansam garanti ikiz olur du heralde bende ama sıkıntı yapma doktor bana da diyor stres engel olur diye ama ben bu ay umutluyum kendimden aşılama falan tutucak gibi hissediyorum şuan göğüs ve kasık ağrım da var
Vakti gelmediyse ağzımla kuşta tutsam olmaz, rabbim hayırlı vakitte hayırlı evlat nasip etsin 🤲🏻🤍ben elimden gelen herşeyi yapmaya çalışıyorum nasip 😌umarım güzel haberlerini okurum canım benim 🤍💐

Bu testten kullandım hiç memnun kalmadım gerçi benim kullanmadığım ovülasyon yok 🤭 şuan kullandığım ovülasyon vardı onu da denemiş oldum en güzeli laboquik benim için, bu arada ilk defa ovülasyon kullanmaya başladığım zaman hamile kaldım bende artımedin ovülasyon testiydi boş gebelik oldu oda 9 ay oluyor o zamandan beri de hamile kalamadım, hsg çekildim, clife kullanıyorum, multivitamin alıyorum, yakı bandı yapıştırdım, gynoseed kullanıyorum, arada propolis alıyorum yapmadığım şey kalmadı bu ayda olmazsa doktora gidip famera isticem
Canım bat ne zaman senin.bende femara aldım bu ay.yakı yapıştırdım bat 30 Mayıs neklemdryim bakalım pkoyum

Ben o kadar şey kullansam garanti ikiz olur du heralde bende ama sıkıntı yapma doktor bana da diyor stres engel olur diye ama ben bu ay umutluyum kendimden aşılama falan tutucak gibi hissediyorum şuan göğüs ve kasık ağrım da var
Aşılama aşamaları nasıl acaba anlatabilir misin canım

Vakti gelmediyse ağzımla kuşta tutsam olmaz, rabbim hayırlı vakitte hayırlı evlat nasip etsin 🤲🏻🤍ben elimden gelen herşeyi yapmaya çalışıyorum nasip 😌umarım güzel haberlerini okurum canım benim 🤍💐
İnşallah hepimizin duaları hayırlısıyla kabul olur 💕💕
Aşılama aşamaları nasıl acaba anlatabilir misin canım
Bende pek bilmiyorum aslında ben çok düzensiz adet gördüğüm için gidip geliyorum sürekli kan alıyorlar dı benden sonra hsg çekildi sperm testi verildi ikisinde temiz çıktı sonra femara verdi kullandım şimdi çarşamba gününü bekliyorum sabah erkenden gel dediler gidicem ya iğne yada aşılama yapılıcak bildiğim daha doğrusu yaşadıklarım böyle canım benim

İnşallah hepimizin duaları hayırlısıyla kabul olur 💕💕

Bende pek bilmiyorum aslında ben çok düzensiz adet gördüğüm için gidip geliyorum sürekli kan alıyorlar dı benden sonra hsg çekildi sperm testi verildi ikisinde temiz çıktı sonra femara verdi kullandım şimdi çarşamba gününü bekliyorum sabah erkenden gel dediler gidicem ya iğne yada aşılama yapılıcak bildiğim daha doğrusu yaşadıklarım böyle canım benim
Allah Allah ben o kadar doktor gezdim biride al klomen kullan famera kullan demediler ya direk yolluyorlar elim boş boş dönüyorum

Allah Allah ben o kadar doktor gezdim biride al klomen kullan famera kullan demediler ya direk yolluyorlar elim boş boş dönüyorum
Benim 4 yıldır olmuyor ama bu sefer femara yazdı bakalım bende değerlendirmemi yaptım bekliyorum yarın da yakı bandı alıp kullanıcam

Amin inşallah ben ilk çocuğuma kendiliğinden hamile kaldım korunmayı bıraktığım ilk ay hemde sonradan bu pcos oldu

Aynen canım ellerinden öper Bi oğlum var 😊darısı sana
Allah bağışlasın annelik duygusunu tatmışsınız ne güzel 🥰 2.de olur Allahın izniyle

X