💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım ben kan verdin sanıyordum :/ anlamadım nasıl ölçümmüş o ama önemli olan iyi olmanız ikinizin de inşallah güzel ilerleme vardır cihaz bozuk mudur nedir

Allah razı olsun canım çok sağol bende başkasında böyle bişeyi okusam çok üzülür dua ederdim Allah kimseye yaşatmasın herkese hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin
Hamilelik sevincini yaşayan herkes kavuşmanın mutluluğunu yaşar İnşAllah bekleyen bizlerde en yakın zamanda bebeklerimize kavuşuruz İnşAllah

Canım ben kan verdin sanıyordum :/ anlamadım nasıl ölçümmüş o ama önemli olan iyi olmanız ikinizin de inşallah güzel ilerleme vardır cihaz bozuk mudur nedir
Canım bende hayatımda böyle saçmalık duymadım cihazların belli beta seviyesini ölçme kapasitesi varmış bizim buradaki cihaz en fazla 1400 civarı seviyesini gösteriyormuş 1400 ü geçmiyormuş yani, buraya göre 1400 1300 bantı maksimum demekmiş. Şu an örnek veriyorum 10 bin de olsa 1300 1400 arası bişey gösterecek 5 bin de olsa. Doktor öyle dedi yani sıkıntı yapmanı gerektirecek bişey yok dedi. Umarım yarın da kadın doğuma randevumuz var iyi şeyler duyarız

Beklemekle iyi yapmışsın canım, gitsen de olacağı varsa olurdu. Doktorlar bile kızıyor erken gelmeyin diyorlar 6. hafta gelin hem kalp atışını da öğrenin diyorlar. Senin suçun ya da hatan olan bir durum yok için rahat olsun. Ancak yarın hemen doktora gidip anlat durumunu bir baksın.

Ay çok sevindim, Allahım önce alıyor sonra veriyor sağlıkla büyüsün inşallah.

Kendini sakın suclama erken gitsen hicbirsey görünmeyecekti zaten normalde herkes 5 6 haftalıkken öğrenip gidiyor biz acele ettiğimiz için öyle düşünüyoruz

Güzel haberlerini bekliyoruz kuzum

Yaa çok sevindim boş yere gerilmişsiniz başta söyleselerdi kan vermezdin bile. Neyse şükür sağlıklı diyelim

Aslında çok güzel artmış doktorlar 1200 oldu mu kese için bakardı keşke gidip kese var mı baksaydınız ama sakin olun belki hastaneden hastaneye değişiyordur değer bilemedim sakin olun yarın ola hayrola gidip kese görürseniz progesteron takviyesi verilir duruma göre şimdi kendini strese sokma . Ben bu yüzden ilk öğrendiğim andan itibaren düşük değer de olsa gittim hep . Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah stres yapma Ultrasonda herşey belli olur

Ben de adet olacak gibiyim. Hatta erken olcak gibiyim sürekli oldum sanıp tuvalete gidiyorum
Ben de olmadım ya salı çarşamba lekenme gördüm çok çok az peçeteden peçeteye daha da gelmedi sanırım progesteron fitil adet olmamı engelliyor çünkü dün de test yaptım negatif çıktı olsa çoktan çıkardı . O yüzden bugün fitili bırakacam olacaksan olayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…