💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar ovulasyon testi 11 12sinde koyulaşıyordu ama iki gündür silikleşti. Ama ateşe göre saha yumurtlama olmadı. Sizce tablo nasıl?

Eklentiler

• DA65CE17-E7E2-4EC1-80F0-A9FD1A867813.png
    122,4 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar ben dün test yaptım negatif çıktı. Ama hesaplarıma göre yumurtlama 6-8 Mart arasında olduysa en geç dün adet olmam gerekmez miydi? Galiba yumurtlama o dediğim tarihlerde olmadı yoksa adet olmam gerekirdi değil mi

Ben oğlumu 13 de öğrenmiştim erkekse belli ederde bazı Kızlar nazlı oluyor bende bayramdan sonraki hafta 12 hafta olucam belki gösterir
kız benım oğlumda 13 haftada gıtmıstık bacaklarını mıh gıbı kapamıstı naptıysak acmadı 16 cıvarı ogrendım sıpayııı o yuzden 14 de belli olur mu bilmiyorum

Hımm neremle okumuşsam oruç ağaz sağlıkla gelsin kuzular

kız benım oğlumda 13 haftada gıtmıstık bacaklarını mıh gıbı kapamıstı naptıysak acmadı 16 cıvarı ogrendım sıpayııı o yuzden 14 de belli olur mu bilmiyorum
Ben kızımı 16 haftada öğrenmiştim. Rutin kontrolde. Oğlum hiç göstermedi doktor çok uğraştı ama sıpa o zaman da inatmış 23 te renkli ultrasonda öğrenmiştik. Göstermediği için biz hep kız demiştik

ayy ne kadar kızçemizz olacakk yaaa :) meloşumm darısı basımıza benım ılk olacagı ıcın cınsıyetı muhım degıl :)
Ay benim de ilk gebelik hiç önemli değil rabbim hayrlı evlat versin sağlıklı ömrü olsun ama her kadının içinde bir hayali vardır illaki.

Ay benim de ilk gebelik hiç önemli değil rabbim hayrlı evlat versin sağlıklı ömrü olsun ama her kadının içinde bir hayali vardır illaki.
saglıkla kucagına al canım benım.ben çok kararsız bır ınsanım benım gercekten hayalımde herhangı bırı yok :) bazen kız olsa dıyorum bazen erkek hıc secemıyorum :) ilerde Allahım nasıp ederde bu duyguyu yaşarsam hangısı çıkarsa dıgerınde aklım kalacak yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…