💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Diğerinin de sert olanı severim yumuşak olan çok hoşuma gitmiyor
tatlı ıhtıyacımı meyvelerden gıderıyorum zaten hurma ıstedı canım ıyı mı olsa oda guzel tatlı olurdu cevız koyup yıyordum ben kısın
Kız dun kocamdan cıkolata ısırdım bı parca ay cok kotu oldum ben cok severım abur cubur puskevıtler cıkolatalar waffler suffleler anam 0 , 0 mıdemı cok kotu yapıyor

hayırlı olsun darısı bize hayırlı afiyetleri şekilde acaba yumurtlama zamanı nasıl değerlendirdiniz paylaşırsanız sevinirim
Uygulama da 3 4 5 mart bereketli gunler diyordu ama ben işimi saglama almak icin sattan o gunlere kadr gün aşiri birlkte oldum
11 martta da ufak bi lekelenme oldu pembemsi aha dedim insllh yerlesme kanamasidir
Sonrasi icin saldim belirti aramadim kendimde ama adet vaktime iki uc gun kala hafif migde yanmalari bulanti oldu hatta test yapmadan bi gun once hem kustum hem ishal oldum
Şuan oruç iyi gidiyor hic bir belirtim yok ne kasık ağrısı nede gögüs hassasiyeti üst baldirlarim ağriyor oda sanirim teravihden
İlerleyen gunlerde boyle rahat gecer insallah
RABBİM İSTEYEN HERKESİN KUCAĞİNİ BOŞ BİRAKMASİN HEPİNİZE NASİP ETSİN İNŞAALLAH

Bilen var mı canlarım

kızlar selam ben 2 aydır ovülasyon tesi ile düzenli olarak 2 ay takip yaptım fakat asla c kadar koyulukta bir çizgi görmedim tamam biliyorum her ay yumurtlama olmuyor ama 2 ay üst üste yumurtlama olmaması normal gelmedi acaba yumurtayı büyüten ve çatlatan hormonda sıkntı mı var yada başına böyle bir durum gelen var mı ?

Canım tabiki bir sorun olabilir. Mutlaka doktora görün derim.

Nisanı da boş geçcez demekki, hayırlısı olsun bakalım yaa. Bi tek benim mi oruç tutunca bozuluyor düzenim sizlerde de oluyor mu
Yok ya bence umudunu kaybetme bence duzen bozulmasi iyidir belki de. Ben kizima hamile kalmadan onceki ay cok erken regl olmustum onun ustune bir daha olmadim 9 ay duzen dedigimiz patlamaya hazir bomba en ufask stres bile etkileyebiliyor normal bence

tamam canım gittim ama bir sıkıntı söyledi hormonlara da baktı birşey yok artık bu ay adet olursam tekrar gitmeyi düşünüyorum.
Alla alla, yumurtlamışsın ya da yumurtlayamamışsın demiyor mu? Reglimin 2 ya da 4. gününde gidiyorum ben iyice idrarım sıkışık şekilde.ultrasonla görüyor ne var ne yok. Öyle git kuzum sen de.

Yaa maşallah ne güzel umut oldun bana Allahım bu mübarek ayda isteyen herkesin kucağını doldursun sağlıklı bebişlerle

Alla alla, yumurtlamışsın ya da yumurtlayamamışsın demiyor mu? Reglimin 2 ya da 4. gününde gidiyorum ben iyice idrarım sıkışık şekilde.ultrasonla görüyor ne var ne yok. Öyle git kuzum sen de.
ya doktorumdan memnun değilim sanırım bir açıklayıcı konuşmuyor ve ben birşey sorunca böyle garip davranıyor eğer hastalalnırsam değiştireceğim

Yerleşme kanaması olan lekelenmeyi adete kaç gün kala gördünüz acaba

amin amin Allah razı olsun ne mutlu sağlıkla kucağınıza alın inşaallah Allah bize de nasip etsin en hayırlısından

Çok aşırı karın ağrısı yaşıyorum ben de anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…