💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Günaydın kızlarım. Zannediyorum ki hamile değilim. Bir pembelik oluşmadı. Reglim gelmezse sabahları bakmaya devam ederim ancak demekki Predictor yine yalancı çizgi çıkardı. Şu saatten sonra predictor almam.
Canım benim birkaç güne netleşir bence İnşallah pembeleşir ama olmazsa da ovulasyon testleriyle yolun açık nasılsa

Günaydın kızlarım. Zannediyorum ki hamile değilim. Bir pembelik oluşmadı. Reglim gelmezse sabahları bakmaya devam ederim ancak demekki Predictor yine yalancı çizgi çıkardı. Şu saatten sonra predictor almam
Hayırlısı olsun canım dur bakalım belki mucize olur

Günaydın kızlarım. Zannediyorum ki hamile değilim. Bir pembelik oluşmadı. Reglim gelmezse sabahları bakmaya devam ederim ancak demekki Predictor yine yalancı çizgi çıkardı. Şu saatten sonra predictor almam.
Ya rüyamda seni gördüm inanır mısın ve çift cizgi testini atıyordun buraya

Canım benim birkaç güne netleşir bence İnşallah pembeleşir ama olmazsa da ovulasyon testleriyle yolun açık nasılsa
Öyle kuzum, benim mutlaka ovulasyon testi yapmam şart belli ki. Hayırlısı böyleymiş, demekki daha hamile kalmamam gerekiyor, Allahım en uygun zamanda verir elbet

Ya rüyamda seni gördüm inanır mısın ve çift cizgi testini atıyordun buraya
Ay ciddi misin. Belki de Nisan ayının habercisidir bence öyle yoralım kuzum benim. Burada rüyada hamile görülenlerde hep hamile çıkıyor bu arada. Öyle bir durum var Bak heyecan yaptım Nisan ayı için

29bat kuzum. Ama yumurtlama 11i gibi olmadı yani bence
Peki döllenme hangi gün yaşandı bunu bilmiyoruz ki.
Ya zaten sabırsız olmasak aslında bat tarihi geçmeden test yapmamak lazım.
Konu yumurtlama ile ile ilgili olsa uzmanlar yumurtlamadan şu kadar gün sonra test yapın derdi.
Bence erken yapıyorsunuz tatlım bat tarihi en az iki gün geçmeli bence test için
30 martı beklemelisin bana göre

Yok kuzum, yumurtlama önemli. Forumda BAT'ına 6 gün kala hamileliğini öğrenenler var. Önemli olan yumurtladığın tarih. Yumurtlamadan 11-12 gün sonra kesin anlaşılıyor.
Tatlım tamam da bireysel farklılıklar söz konusu.
Evde ki teste inatla negatif çıkanların da hamile olduğunu okuyoruz. Yada bat tarihinden önce negatif olup bat tarihinden sonra pozitif görenleri de biliyoruz.
Tam olarak döllendiği günü de kestirmek zor. Bat tarihi yada bir gün geçmesini beklemek daha iyi değil mi?

İnşallah çıkar tweeetyyy nin gebeliği, dediğin gibi olur canım.

Gerçekten gördüm insallah rabbim nasip etsin gerçek olmasını
Hamile kişiler forumda hamile olmayan birini hamile görünce rüyasında kesin hamile kalıyorlar. Enteresan bir enerji veriyoruz bence forumda birbirimize ve rüyada malum oluyor sanırım böylece birilerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…