💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım bence git en azından sağlıklı gebelik mi değil mi bilirsin . Kendi sağlığınla kumar oynama sağlık ihmale gelmez Allah korusun dış gebelik olur tüplerine zarar verir falan çok şey var . Sen sağlıklı ol ki sağlıklı gelsin

Cnm dış gebelik teşhisi için şuan erken
Bn persembe gidecegım kana
O zAmn bellı olur

Kızlar sanırım benim de kırmızılar geliyor . Peçeteye kahvemsi toplu iğne kadar geldi adetime 5 gün var bugün test negatif ti zaten . M Marryyj
Ay kuzum kahverengiyse yerleşme kanaması olabilir. O yüzden de negatif çıkabilir. Bekle bakalım. Yoğunlaşırsa anlaşılır regl olduğu. Ama devam etmezse yerleşme kanaması.

İnşallah diğer aya çiçek gibi sonuçla gelirsin canım

Ay kuzum kahverengiyse yerleşme kanaması olabilir. O yüzden de negatif çıkabilir. Bekle bakalım. Yoğunlaşırsa anlaşılır regl olduğu. Ama devam etmezse yerleşme kanaması.
Adet gibi alt karnım ağrıyor bugün baya oturdum ağladım duygusallaşmışım . Doktora attım sonucu progesteron fitil başlattı bn anlamadım hamile olmadığım halde başlattı . 3 yumurta ile hamile olmadığımı görünce şaşırdı kadın hamile olmadığı halde adete bir kaç gün kala progesteron kullanan var mı ya da en başından beri

Kuzum sorsaydın keşke neden kullanıyorum diye

Cnm Bn iğne gunu kullanmaya başladım
Halaa kullanıyorum
Regl gelırse bırakıcam
Progestan ragmen tutunmadıysa bebişim düşün

Bugün benim de başladı çok ağrımaya. Hastalancam herhalde.

Kızlar selam bayada mesaj olmuş okuyamadım ama , ben de bat 24 mart 3 gün kaldı ama üşüttümmü noluyor anlamadım midem çok bulanıyor kabızım , göğüslerim şiş ama ağrı yok dün yani bata 4 gün kala test yaptım negatif ilaçda kullanamıyorum bademciklerm de şiş üşüttümmü ben acaba diyorum

Amin canım Allah evladını bağışlasın
Amin Allah razı olsun darısı sana bebeğim
Kızlar sanırım benim de kırmızılar geliyor . Peçeteye kahvemsi toplu iğne kadar geldi adetime 5 gün var bugün test negatif ti zaten . M Marryyj
İnşallah yerleşme kanamasıdır bak ben saldım adetim biteli 1 hafta olmuş Bi sefer tek ilişkiye girdim artık ilişkiden bile soğudum
Bazen düşünüyorum acaba şu bilemeden hamile kalanlar nasıl kalıyor
Onu bende anlamıyorum soruyorum bide utanmadan hamile kalanlara diyor Biri diyor prezervatif patladı öbürü diyor sprel var ama oldu diyor bu Bi tek bize denk gelmiyor

Canım ben birkaç yerde bu bir bebenin günlüğünün gebelik testlerinin çizgi çıkardığını okumuştum ama inşallah bebiştendir seninki başka marka da dene istersen aşkım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…