💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

İkisindede çizgiyi görebildinmi kuzum kasette zaten direk gözüküyor nerden bakarsan bak hatta fotoda az bile çıkmış bildiğin çizgi var strip olandada gölge görüyorum ama ben
Gördüm ikisinde de.kasetteki bariz belli strip olanı fotoğrafı hareket ettirince görebiliyorum. İnşAllah boşuna ümitlenmiyoruzdur Koyulaşır sabaha İnşAllah

Neden öyle düşünüyosun canım senin değerin su an 23 değil artmıs 3 gün geçmiş olabilir böyle olan tek sen değilsin lütfen yapma dur bakalım bi takip et sen baska var mı testin
Dün 23 tü işte değerim
Bat 2 gün geçmiş hali
Elımde Baska test yok
Almadım
Tüm gün dısarlarda vaktı mı geçiriyorum, oyalanıyorum

Benim femomer uygulamasına göre 1 gün var adetime adet takvimine göre 3 gün var geçen ay böle çıktı negatifti bu yeni attığım ise önceki gün daha regl olmadım senin çizgin daha net ve pembe benimki bu şekilde değildi

Dün 23 tü işte değerim
Bat 2 gün geçmiş hali
Elımde Baska test yok
Almadım
Tüm gün dısarlarda vaktı mı geçiriyorum, oyalanıyorum
Kuzucum Sana ne dedim ümitsizliğe kapılma daha dur değerin çıktı artmıştır büyük ihtimalle olmasa da ölüm yok sonuçta geç olsun güç olmasın strese sokma kendini böyle

Ayın 15.03 de kan testi verdim 39.1 çıktı 21.03 de kan testi verdim 105 çıktı. Hamilelik için normal mi ? Daha mi hızlı artması gerekiyordu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…