💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

İkisi de de var gibi canım, inşallah hayırlısıyla vardır

Valla aynı b..k bende yiyorum kan vermeye gidiyorum stresten migrenim tuttu direk varsa vardır yoksa yoktur ben sabaha kadar böyle bekliyemem
Allahım aynı benaynı bende boyle yapmıstım Allahım ınsallah sonumuz benzemez senınkı pozıtıf cıkarda şurda mutlu oluruz yaa

Evet kuzum 10 mart cuma akşamı yumurtam çatladı bugün 11. Günüm
Ay inşallah vardır kuzum ya. Bir de rengide baya pembe geldi bana. Şimdi senin böyle olunca ben de umutlandım bakalım. 11-12-13 Mart benim zannediyorum yumurtladığım tarih aralığı. Önümüzdeki bir kaç gün daha dikkat edeceğim ben de.

Ay sanki buda pembe ya sadece idrar fazla gelmiş gibi bilemedim ya gerçi 2 testte benim çizgi çıktı ama çok çok bekledi işte testler
Bende yaptım ikiside böle çıktı idrari 2 damla damlattim ama lavoboya atınca yan olmuş akmış okula gittim geldim böyle olmuş benim 2 sinde netti önceki gebeliklerimde sen kan ver adetine kaç gün var

Bende yaptım ikiside böle çıktı idrari 2 damla damlattim ama lavoboya atınca yan olmuş akmış okula gittim geldim böyle olmuş benim 2 sinde netti önceki gebeliklerimde sen kan ver adetine kaç gün var
4 gün var canım adetime ya kusura bakma benim beynim algılayamıyor şuanda yani bir gebenin günlüğünün testi sanadamı böyle çizgi çıkarttı kuruma çizgisi ve gebelik yoktu yoksa sende böyle çizgi çıktı hamile mi çıktın sonucunda beynim durdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…