💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ayyy ağzın bal yesin ya bu zaten kuruma çizgisiyse yok artık yani

Eklentiler

• IMG_20230321_175458.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 55
Cnm koyulassa nolur yıne düşecek belli bat 3 gün geçti
23 değer çok düşük
Nerden tutsam olmuyor
Neden öyle düşünüyosun canım senin değerin su an 23 değil artmıs 3 gün geçmiş olabilir böyle olan tek sen değilsin lütfen yapma dur bakalım bi takip et sen baska var mı testin

Gözün aydın canım çok şükür

Bebegım sabah hemen bıtane en okkalısından test patlatıyorsun.beklemıs teste asla yorum yapmıcam cunku bılıyosun kıpkırmızıydı kosarak kan verdım ve sıfırdı.o yuzden asla uzulmenı ıstemıyorum o yuzden testı tekrarla elınde varsa lütfen benegm

Kızlar merhaba ben bugün üroloji doktoruma gittim çok enfeksiyon olduğunu söyledi normalde de piyeloseptyl kullanıyordum tekrar kullanmamı istedi. Yarın adet günüm eğer adet olursam gentamisin igneye baslicagini söyledi. En erken şekilde hamileliğimi öğrenmem gerekiyor. Bana seçim yapmamı söyledi istersen adetini bekle 3 gün geçsin tedavi başlayalım ama ilerleme ihtimali var dedi istersen de yarın test yap hamilelik varsa zaten düşük de olsa çıkar tedavi ona göre olurdedi. Çok ikilemde kaldım. Adet günüm yarın ben perşembe sabahı kan testi yapsam hamileligim var ise çıkar mı

Valla aynı b..k bende yiyorum kan vermeye gidiyorum stresten migrenim tuttu direk varsa vardır yoksa yoktur ben sabaha kadar böyle bekliyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…