💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

çok sagol bıtanem.Allah razı olsun ❤.bilmek ama oluruna bırakmak gereklı elbette ki.mesele bazı bılgılerde degerlı yani ,ben mesela hıc yumurtlama nedır fln bılmıyordum acıkcası,çok bılgı sahıbı oldum.tek kötü yanı şu erkenden gebelık testı yapmaya alısmayaydık ıyıydı ama yapcak bısey yok

bende tüm kalbımle ınanıyorum pozıtıflerı gorecegımıze.zaten Allah bılır zamanını.bızımkı bı heycan bı atraksıyon bı sohbet muhabbet burda.yerı gelıyo guluyoruz yerı gelıyo uzuluyoruz.heycanlarımızı paylasmak cok guzel ama ve kalbi duygularla bırbırımıze destek olmak.şahsen aynı sehırde olsak hepınızle arkadas olmak ısterdım ben kac aydır yoldaş olduk resmen :) pozıtıfı goreyım daha melisaa93 ve savascii hanfendılere sözüm var kendı fotomu koyacam

O da grubumuzun kusuru olsun

Aynısını bende bugun düşündüm zorlamicam olursa olur olmazsa zaten Bi tane var Allah olmayanlara nasip etsin kendime spor yapıcam yürüyüş yapıcam oğlumla

herkesi gönderdik annelere sayılı kaldık canım kuzu kuzu nisana gectik bekliyoruz siz gelmeyin barı melisaa93 sen ne yaptın canım takip edemedim fazla

Arada hafif kasık batması dışında biseyim yok canım onu da belirtiden saymıyorum şeytan dürtüyor test için, rüyamda çift çizgi gördüm bu sabah çıkmayacağını bile bile yaptım
Ay canım ya bende varya nerdeyse asla yapmıcam beklemekten biraz kasıklarım ağrısa hemen geri gönderiyorum o ağrıyı regl olmiyim diye senin bat tarihin nedir bu arada ?

Çok şükür vallahi ben de buraya gire gire herşeyi öğrendim ama cahillik mutlulukmuş herşeyi bilmek de kötü gerçekten

Ya canım cok sevindimmm cok gecmiş olsun. Ben de seviyorum burayı kafası dagılıyo insanın konustukça

Kızlar merhaba,
İki uygulamadan reglimi takip ediyorum.
Birinci uygulamaya yumurtlama günümü girdiğimde 20 Mart bat verdi.
İkinci uygulama 25 Mart diyor.
Erken gebelik testi yapsam yarın sabah çıkma olasılığı var mıdır?
Geçen aylardan tek farkım göğüs hassasiyeti. Bu beni umutlandiriyor. Fikirlerinize ihtiyacım var

Canim cok gecmis olsun. Cok sevindim sonuçların guzel cikmasina

2 ay falan ara vermiştik ne güzel kafam rahattı o rahatlıktan istiyorum aslında evde test bulundurmamak lazım, ev de eczaneye uzaksa mecbur dayanacaz da işte anca söylüyorum ümidini yitirme öyleyse canim aynı zamanlarda test yapacağız muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…