💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Var ama adetim 2 gün geçti
Değer düşük çıktı
Kaç gundur test yapıyorum
Ya kuzum bnim oğlumda adetim geçti 2 gün değer 15,3 çıktı doktor geç döllenme dedi bnde hiç kimyasal yok ne bilim düşük gibi birşey aklıma getirmedim hatta 2 gün sonra gidip kan bile vermedim (hangi cesaret bilmiyorum) elimde 10 tane gebelik testi vardı 2 güne bi gebelik testi yaptım aynı saatlerde baktım koyulaşıyor Rabbim dedim evladım sana emanet

İnsallah tutmustur kuzum inan belirtiler regl mi hamilelik mi bilinmiyor aynı cünkü

Bi kaç doktora gösterdim.. hsg de gördüler . Nerede vardı yazınız

İyi ki varsınız kızlar… gerçekten geldi mi üstüste geliyor… silmiş sancım başladı adetime 7 gün var. Su gibi akıntım oluyor neden bilen var mı

ben de sağdan yumurtladım çünkü hep sağ tarafım ağrıdı..test daha yapmadım Adetime 5 gün kaldı.Erken gebelik yapsam çıkar mı bilmiyorum çekiniyorum

Kızlar sizlere birşey sorucam hamilelik yaşayan yada bilenleriniz cevaplarsa çok sevinirim.Bende pcos var adet tarihim hiç belli olmuyor geçen ay döngüm 39 ondan önceki ay 35 ocakta 31 di bu ay 41.gündeyim ve adet olmadım 3 gündür peçeteye leke geliyor pembe sizce adetmi başkıyor yoksa yerleşme kanamasımıdır?Geçen hafta kaset test yapmıştım negatifti tekrar yapıp üzülmekte istemiyorum bi akıl verirmisiniz

ben de sağdan yumurtladım çünkü hep sağ tarafım ağrıdı..test daha yapmadım Adetime 5 gün kaldı.Erken gebelik yapsam çıkar mı bilmiyorum çekiniyorum
Bence çıkabilir ama beklemek en güzeliymiş ben 6 gün önce yaptım testi batın geçmesini beklemek o kadar stresliymiş ki gerçekten evet sabredemiyoruz ama bekleyeniliyorsan keisnlikle günün geçtikten sonra yap en güzeli inşallah vardır dua edeceğim

Zaten iki gündür oruçluyum. Ama varsa onun için bişey diyemem duruma göre artık sen degerlendiriyor musun artık. Ben en son cumartesi değerlendirdim. Bugün de belki.
Canım valla 2 günde 1 3 günde 1 anca değerlendirdik biz. Yumurtlamadan sonra çok üstüne düşmedik açıkçası. Yumurtlamada 2 gün değerlendirme şansımız oldu sonra bitirdik. Benim ki olması gereken zamanlarda görev bilincinden adaptasyon sorunu yaşıyor sende belirti var mı hiç :)

Bi kaç doktora gösterdim.. hsg de gördüler . Nerede vardı yazınız
Canım benim ultrasonda görmüştü adetken. Bende korkmuştum. Ama sonrasında öyle bir şey hsg çekilince olmadığı anlaşıldı. Ama senin hsg de çıkmış. Ama sen yine sonuçlarınla başka doktorlara git. Birde hsg filmide çok önemli. İyi bir yerde mi çekildin

Arada hafif kasık batması dışında biseyim yok canım onu da belirtiden saymıyorum şeytan dürtüyor test için, rüyamda çift çizgi gördüm bu sabah çıkmayacağını bile bile yaptım

canım kızlar babamın sonucu çıktı beynındekı kıtle hemanjıom muş.dr buyumedıgı surece sorun yok dedı hıcbısey yapamayacagız dedı.Çoksukur kotu huylu bısey cıkmadı ❤ sizi dinleyıp esımlede konustum dun,dun aksam hep yanımdaydı bugunde hep beraber gıttık hastaneye ıkı kere.sizi sevıyorum :) .bu arada dun bı arkadas yazmıstı burası cok streslı gırmıyorum dıye,ben oyle dusunmuyorum acıkcası tam tersı bana hep ıyı geldı çünkü bizim grupta bı gonul bagı var ve herkes dolu ınsan burada,tam tersı herkesın tecrubesınden faydalanıyoruz her konuda (adet olunca küsüp bızde gırmıyoz bazen o ayrı :)

Canim çok çok sevindim bazen ben de herşeyi en ince ayrıntısına kadar öğrendim diye suçluyorum kendimi ama olsun ben de burada mutluyum. Yazmadığım zamanlarda bile gelip okuyorum bilgi ediniyorum. Biz ne yapsak da en iyisini Allah bilir. Tekrardan cok gecmis olsun

cok sevindim canım hadı hayırlısı eşinle de ne güzel kaynaşmışsınız bazen iki tatlı söz herşeyi çözer bende burdan cok şey öğrendim arada bende adet olunca gidip geliyorum dediğin gibi psikolojımız her zaman güzel olmuyor malesef ama bu günler de gececek ben ınanıyorum bi gün hepimiz o pozitifi görecez saedece sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…