💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

21.gun herkeste geçerli değil. Yumurtlama gördükten 7-8 gün sonra gidersen net sonuç çıkar
Çok teşekkür ederim sizin sayenizde öğreniyorum her şeyi Allah razı olsun bu doktorlar hiç açıklama yapmıyor elime verdi bir kağıt bunları bunları yap yolladı beni bende bulmaca çözer gibi kafa yoruyorum

Kızlar reglim 24 mart biliyordum ama, şubat 28 çektiğini unuttum o yüzden 26-28 arası olması lazım. 24 martta regl olmazsam test yapıcam diye niyet etmiştim. Sizce yapsam mı ? Yoksa umutsuzluluğa kapılmamak için beklesem mi ?
Yani heves etmiştim 24 üne ama sonra üzülmekte istemiyorum beklentiye girip ay napsam acaba.. 11 i yumurtlama günümdü..

Canım 11i yumurtlamaysa 24ü rahat cıkar

folik ast ben de kullanıyorım ama vitamin takviyesi için bilgi verirsen sevinirim

Aslında eğer bir sağlık problemimiz yoksa yapmamız gereken anın tadını çıkarıp keyfimize bakmak. Ama biz modern hayatın yeni nesil anneleri bebelerin gelişini bile hesaplamak istiyoruz. Ninelerimizi düşünün tüm işin gücün arasında en az 5 tane doğurmuşlar. Bizimki gibi yumurtlama günüymüş yok çatlamaymış onu mu takip ettiler... Bence korunmamayı bırakma anı yaşa... Umarım hayırlı vakitlerde hayırlısını nasip etsin Rabbim

Son düzenleme:
Benim de 11 mart yumurtlama 13ü çatlama 24ünde çıkar diye düşünüyorum

Canım 11i yumurtlamaysa 24ü rahat cıkar
İnşallah canım bakalım tuttumu bu ay meraktayım. Bir belirtim yok. 1 hafta öncesine kadar sağ kasığım çok zonkladı. Göğüs hassasiyetim sıkınca oluyor olması için bastırınca tabi olur 1 haftadırda akıntı var ara sıra hatta bir keresinde korktum regl oldum bu kadar erken diye tuvalete koştum :)

Tamam canım yapalım bakalım. Oruç tutacak mısın ben daha öğrenmediğim için tutmayı düşünüyorum kullandığım bir ilaç yokta folik asit harici. Onuda sahurda alırım diyorum.
Zaten iki gündür oruçluyum. Ama varsa onun için bişey diyemem duruma göre artık sen degerlendiriyor musun artık. Ben en son cumartesi değerlendirdim. Bugün de belki.

Bu sabahtan beri bir kaç kez sağ kasığıma iğne batmaları yaşadım ya belirti olabilir mi acaba adetime 5 gün var yapsam mı ben de acaba
Benim yumurtlamadan sonra 6 7.günlerde ara ara sol ksıkta batma kramp oluyordu anlık. Soldan yumurtlamıştım zaten ben bu ay. Olabilir aslımda test yaptın mı canım ben erken gebelik testiyle öğrendim çok silikti 6 gün kala gittikçe koyulaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…