2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben şimdi ege üniversitesi hastanesi sistemine girdim oradan randevu alınabiliyor haftaya perşembe doktoruma gidicem 10 gün içinde olduğu için ücret ödemeyeceğim , inşallah kalp atışını duyacağız perşembe günü sonrası içinde bir de oraya bakmak istiyorum burada öneren de olmuştu sanırım

Gideceğim devlet hastanesinde doğumu kesinlikle yapmam ama ilk hamilelikte gittiğim bir doktor vardı çok iyi zaten tavsiye üzerine gitmiştim. muayenelere yine ona gitmeyi düşünüyorum tabiki bı aksilik çıkmazsa yani düşük tehlikesi şuanda yok gibi ama ne olacağını kestirmek mümkün deil ya o deilde hiç bir belirtim yok acaba bişey mi oldu diyede şüpheleniyorum durmadan kontrol ediyorum ufak bir leke bile görsem hemen doktora gidicem ilk muayeneyide olmadım sonuçta kapalı bir kutu içerde neler oluyor bilmioz bazen bende korkuyorum şimdilik leke ağrı hiç bir şey yok beni rahatsız edecek bulantı kasılma felanda yok acaba yoksa ben hamilemi deilim diye şüphe ediyorum kendimden hayırlısıyla bir muayene olsaydım bu arada sen git tabi canım ozele senin durumun çok farklı ve ustelik 4er kişi içeri alıp bakmak da ne toplu muayenemi yapıyorlar ilk defa duydum böyle bir şey

Bir de özele gitmenin güzel yanı yani benim doktorum bu şekilde yapıyor istedğinde mesaj atıp sorabilirsin herşeyi internetten bakıp kaygılanma diye söyledi zaten gidp muayne dahi olmadan whatsapptan konuşarak beta takibi yaptık o açıdan iyi
Ama maalesef herkesin durumu el vermiyor ve her zaman mümkün olmuyor bugün gittik şükür ayy hepimize kolaylık diliyorum bol kazançlar olsun

Ayy mersindede devlet öyle 4-5kişiyi içeri alıyor öyle olunca içeri eşler giremiyor. Ben büyük oğlumda bir test için gitmiştim 9sene önce rezil bir şekildeydi

Bende de belirti yok.. Aynı sekılde sureklı yoklama çekiyorum kendıme hamıle mıyım degıl mıyım dıye

Ben ve saçma takıntılarım olarak uzanırken bacaklarınızı dümdüz uzatıyor musunuz sanki kötü etkilerse diye uzatmak istemiyorum ama öbür türlü de toplamaktan bacaklarım ağrıyor
Ya ben de sürekli böyle bacaklarımı uzatıp açma germe yapmak istiyorum ama burada birisi yukarıya uzanırken falan dikkat edin demişti diye hatırlıyorum gerilme olunca sıkıntı olur diye ben de bir korkmadım değil ama aksi gibi de sürekli böyle germek istiyorum vücudu

Ben de böyleyim ya sürekli niyeyse. Yani Allah korusun bişey olsa kimyasal gibi olmaz herhalde dimi? Kimyasalda beta düşüyor da en son kanama oluyor ya. Şimdi bebisler tutunduguna göre düşme durumu olması için bir kanama falan olması lazım herhalde
Sürekli endişe halim var kontrolume daha 10 gün var

Ayy mersindede devlet öyle 4-5kişiyi içeri alıyor öyle olunca içeri eşler giremiyor. Ben büyük oğlumda bir test için gitmiştim 9sene önce rezil bir şekildeydi
İstanbul esenler kd 3 sene önce falan öyleydi bende kan tahlilleri için gitmiştim Allah düşürmesin dedim her bölüme gidilir ama kadın doğuma yok gerçekten en kötü yanı eşini almıyo içeri ne anladım o işten o göremicek duymucaksa tabi 3 kişi birden giriyosun bide yanımda yeni doğum yapmış kadıın bebegi ve eşi eşini nasıl azarladı dışarıı çıkın diye

Ben İstanbul'dayım burda öyle değil bir kişi giriyor muayeneye lakin eşleri yine almıyorlar devlet hastanesinin prosedürü öyle çok kişi girdiğinden deil yani eşleri almaması

Ben İstanbul'dayım burda öyle değil bir kişi giriyor muayeneye lakin eşleri yine almıyorlar devlet hastanesinin prosedürü öyle çok kişi girdiğinden deil yani eşleri almaması

Aynen bugun gittim umraniye hastanesine.. Gayet iyiydi

Bende de belirti yok.. Aynı sekılde sureklı yoklama çekiyorum kendıme hamıle mıyım degıl mıyım dıye
Ultrason Muayenesi oldunmu peki ben olmadım işte oyuzden korkuyorum kese kalp bir arada görmek için bekliyorum özele gidicektm sonra vazgeçtim devletten ayın 17 sine anca bulabildim tamda o zaman kese kalbi oluşmuş oluyor hesabima göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…