2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
40 kilo mumükemmel bir bir kilo ile hamilelik ben 66 ile kaldım oysa ki 3-4 ay önce 60’dım

Amin cnm insallah kesilir zaten farki hemen anlicaksin allahin izniyle bir iki gujne kesilir bu lekelenmeyi cogu kisi yasiyor cok okudum burdan tbi insan korkuyor. Rabbime emanet yavrularimiz Allahim korusun bize bagislasin. Haftaya kalp atislari duyulur insallah

7. haftanın ilk günü, bugüne kadar mide bulantısı falan hep vardı ilk kez bugün bulanmadı ama şimdi 1 schniztel yedim doymadım bi tane daha yapıcam galiba Bir de ben kilolu hamile kaldım yaa. 174 boy 85'le hamile kaldım bu gidişle 100'ü görürüm :'(

Benimde 6+2 geçen hafta cumartesi doktora gittik ilk kez o zaman bi başladı mide bulantısı o biçim ilerliyor :)) Ama Allah’a şükür en azından baş dönmem geçti biraz o da çok kötü yapıyordu

Ay senin bu cevaplarda süper 10numara deneyim var tam aranan kişisin şuan burda ben çok erkek istiyorum eşim kız istiyor bakalım sağlıklı olsunda ya

Benim de 6+2 perde lekelenmem vardı. Kese cevresinde kanama var mıydı sizinkinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…