2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba msjinizi görünce yanıtlamak istedim.
Sleepy hep taşırdı.
Babyturco da belli bi zaman sonra tasiriyor.
Kadınlar kulübünden goon deneme ürün gelmişti ondan çok memnunum. Tabi yeni doğan değil 4 numara 1,5 yaşındaki kızım için aldım. Memnun kalmıştım. Ben sadece fikrimi söylemek istedim

Arkadaşlar ben bugün 12.haftaligim çok şükür. Doktor calcımax d3 yazmış suya atılıyor.. aranızda kullanan oldu mu? Ve kaçıncı haftadan itibaren başladınız

Ben 29 haftalık kontrole gittiğimde başaşağı duruyordu. 30. hafta gittiğimde kafası yukarıdaydı yani benimki zıpır canı sıkıldıkça yön değiştiriyor.
Ben 29 haftalık kontrole gittiğimde başaşağı duruyordu. 30. hafta gittiğimde kafası yukarıdaydı yani benimki zıpır canı sıkıldıkça yön değiştiriyor.
Allah kolaylık versin valla her işleri enteresan bir öyle bir böyle

Canım kilo olayına takılma 2500-4000 arası doğuyor bebekler seninki de 2500 rahat geçer zaten 200 300 gr fazla olsa nolcak ?gelişimi iyi olsun ,zamanında doğsun annesini üzmesin yeter

Canım çook sevindim 33 çok iyi inş böyle devam edersin. Benim de cuma randevum heyecan ve biraz stresle bekliyorum

Merhaba benim 2 normal doğumumum var
Ben de ilkinde sizin gibi korkuyordum.
Tabi o sancılar ve dogurma olayı insanı geriyor ama bebek doğduğu an oh be diyorsunuz ve bebeğinizi görünce hepsi bitip gidiyor

Gunaydinlar bugün benim rutin kontrolüm vsrdi . Sonunda kilosunu öğrendim. 1595 . 30 haftaligim. Hiç böyle doğum korkusu yaşayan var mı? Ya da nasıl atlattiniz.
Bende doğum korkusu yaşıyorum :) ilk doğum olduğu için galiba
Bebek şuan makat yada baş geliş için erken ben kontrolde bile çok hareketliydi sürekli değiştirdi pozisyonunu doğum olacağı gün bile baş aşağı dönebiliyormuş .

Benimde 32+1 de 1800 gr çıktı karın çevresi geriden geliyor 8 gün falan doktor fark açılırsa ciğer geliştirici iğne yapacağız dedi. Baş ve bacakta sorun yok karın çevresi geride o da zaten kiloyu etkiliyormuş.ama her bebekte kilolu doğacak diye bit şey yok diyorum hep kendime.10 güne kadar geri gelmesinde gelişim geriliği diyemeyiz dedi Haftaya kontrole çağırdı fark açılırsa oerinatologa yönlendirecekmiş. sizin sezeryan isteğe bağlı mı

Bende aynı fikirdeyim ama işte burada bir prosedür ve sürekli hareketli olmaya meyil var heralde ondan adamlar bunu bile programlıyor bence neyse engellemekten bir şey çıkmaz emekleyelim bakalım

Evet isteğe bağlı sezeryan benim, aslında uyumluydu her şeyi son kontrolumuzde başka doktora gittik böyle çıktı, boyu haftasından bir hafta önde karın çevresi geride çıkıyor benimkisi doktor iki hafta sonra gel dedi ama kilosuna vs her şey normal dedi ben ultrason ölçümündeki haftayı görünce taktım biraz kafama

Arkadaşlar ben bugün 12.haftaligim çok şükür. Doktor calcımax d3 yazmış suya atılıyor.. aranızda kullanan oldu mu? Ve kaçıncı haftadan itibaren başladınız
Ben bu ilacı kullanamadım. Midem çok bulandı çok çıkardım. Farklı bir ilaç osteocare kullanmaya basladim

Şimdi baktım bu tarz pedlerin 36 80 92 li satılanları var. Ortalama kaç adet gerekli? Sürekli bunu mu kullandınız yoksa bir hafta sonra normal pede geçiş mi oluyor
Yok daha az adetli olanları var, ben trendyoldan 9 adetliden 2 paket aldım. Kilot şeklinde olduğundan sızdırmiyo çok rahat ediyorsun dedi arkadaslarim

Benimde aynı öyle 10 güne kadar sorun değil dedi doktor

Slm kızlar. Maalesef ki coronadan dolayı yatak döşek yatıyorum. Kemik ve eklem ağrısı, öksürük ve boğaz ağrısı mahvetti beni. Bebişimin haretleri normal acaba doktoruma bildirsemmi corona olduğumu
çok geçmiş olsun iki sene önce korona olmuştum.. mutlaka doktoru bilgilendirmelisin bence inşallah hemencecik atlatırsınız

Ben hiç dikkat etmedim hıçkırıp hıçkırmadığına illa elimi karnıma koymam gerekir mi yoksa durduk yere de anlarmıyım
Ayaktayken anlamıyorum ama otururken anlıyorum ben mesela. Ama elimi koyunca daha net oluyo tabii minik minik hissediliyo çünkü tekme gibi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…