2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimde aynı doktor günde 10 kere saysaysan hareket yeterli dedi

Seni anlıyorım ben griple yıkıldım resmen şimdi üstüne Corona haklısın çok ağır ama eğer moral giderse daha zor geçecek biliyorsun o nedenle olabildiğince iyi tutmaya çalış kendini evde başka korona olan var mı kendini izole et çocuklara eşine geçmesin çünkü zaman daralıyor toplarlanma sürecinde evde taşınıp durmasın virüs

Şimdilik benden başka kimsede bişey yok. Odamdayım zaten. Hakkımızda hayırlısı ama artık ruhen çökmüş durumdayım dün bir saat ağladım sebepsiz yere kendimi artık yetersiz hissediyorum ne bilim çok garip duygular

Ben şuan istirahatte olduğum için çektiremem son haftalara kalacak mecbur şişmem inş elim uüzüm şişerse çektirmem zaten gecelik bi beyaz bi de koyu renk beğendim ikisini alim ilk koyu giyerim sonra beyazla hastane fotosu çekiliriz

Hangi marka almıştın hasta bezi? Henüz doğumun nasıl olacağı belli değil. Normal doğumda gecelik daha rahat oluyormuş sanırım

Çok geçmiş olsun. Sekerini etkilemeyecek kadar portakal ,kivi filan da ye benc3 . En azından enerji yapar.

Gunaydinlar bugün benim rutin kontrolüm vsrdi . Sonunda kilosunu öğrendim. 1595 . 30 haftaligim. Hiç böyle doğum korkusu yaşayan var mı? Ya da nasıl atlattiniz.
Ben çok korkuyorum valla atlatamadım ilk olduğu için hele bilinmezlik içinde olmak zor
Şöyle genel anesteziyle sezaryene doktoru ikna ettim mi tamamdır

Kızlar benimki gibi bebişi sürekli hıçkıran var mı? Kıyamadığım günde en az 20-30 dk hıçkırıyo
Hahaha benim yaramaz kızda aynı takla attığı için bi sağ tarafta bi sol tarafta hıçkırığını hissediyorum. Ayaklar pergel gibi açılıp kapanıyor bu sürpriz yumurta bayağı değişik

Hıçkırdığını nasıl anlıyorsun
Kalp atışı gibi aynı aralıklarla pıt pıt vuruyor gibi oluyor.

Slm kızlar. Maalesef ki coronadan dolayı yatak döşek yatıyorum. Kemik ve eklem ağrısı, öksürük ve boğaz ağrısı mahvetti beni. Bebişimin haretleri normal acaba doktoruma bildirsemmi corona olduğumu
Çok geçmiş olsun Bebek kontrolü için bildirseniz iyi olur aslında onun haricinde ilaç kullanamayacaksınız ama en azından takip için gerekli gibi

Ay yazık ama ya hıçkırık çok gıcık eden bi şey. Ben hıçkırık tutunca sinir oluyorum bebeler napsın

Gunaydinlar bugün benim rutin kontrolüm vsrdi . Sonunda kilosunu öğrendim. 1595 . 30 haftaligim. Hiç böyle doğum korkusu yaşayan var mı? Ya da nasıl atlattiniz.

Ben çok korkuyorum valla atlatamadım ilk olduğu için hele bilinmezlik içinde olmak zor

Benim ikinci doğum olacak ilki mecburi sezayen oldu. O korku hep oluyor benim farkım beni ne beklediğimi biliyorum Yani tek düşünmeniz gereken bu çocuk illaki içerden çıkacak korkulacak bişey yok ister normal doğum ister sezaryen olsun doğum bitince bebeği kucağınıza aldığınız an herşey unutluyor :))) Sağlıkla alalım kucağımıza

Maalesef bende atlatamadım. Kendime gaz vermeye çalışıyorum. Herkes yapıyor diye. Bazen fayda etmiyor. Ben şehir hastanesine gidiyorum. Mecbur olmadıkça sezeryan yapmıyorlar galiba. Bu yüzden hiç sormadım da

Umarım kolay olur. İçeriden pırt diye çıksa keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…