2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Slm kızlar. Maalesef ki coronadan dolayı yatak döşek yatıyorum. Kemik ve eklem ağrısı, öksürük ve boğaz ağrısı mahvetti beni. Bebişimin haretleri normal acaba doktoruma bildirsemmi corona olduğumu
Oyy canim çok gecmis olsun. Bildirsen ne değişir bilemedim.
Kendine iyi bak. Kemik suyu et suyu çorbalar tüket limonlu sarmsakli. Rabbim seni ve yavrucagini korusun.

O bizde de öyle eşimi çağırdığım an duruyo ya inanılmaz

Maşallah çok iyi canım 3500 -600 civarı doğar bebişin belki daha fazla da olabilir

Ben sadece yenidoğan fotoğrafı çektireceğim sanırım çok hoşuma gidiyolar :) ama 15 günlükken çekiliyormuş en fazla o yüzden annem söylendi biraz mikrop kapar diye
Fotoğraf çekenler ayarlıyordur onu.çok istiyorsan çektir canım. Yeni doğan hastanede doğal fotolar çok hoşuma gidiyor benim de

Hmm inşallah sağlıkla alırsın kucağına kaşarla muz bebeğe kilo aldırır bilgin olsun benim isteğe bağlı değil malesef önceki doğum sezeryan olduğu için

Herkese merhaba dün karnıma kramp girdiği için hastaneye gitmiştim nst çektirdim nstde sancı 40 çıkmış bu şekilde değeri çıkanlar var mı hastanede yatış vermedi magnezyum içiyorum ancak yeterli mi bilmiyorum: (

Slm kızlar. Maalesef ki coronadan dolayı yatak döşek yatıyorum. Kemik ve eklem ağrısı, öksürük ve boğaz ağrısı mahvetti beni. Bebişimin haretleri normal acaba doktoruma bildirsemmi corona olduğumu
Öncelikle geçmiş olsun tabikide bildirmen gerekiyor

Gayet normal hatta güzel
Kızlar benimki gibi bebişi sürekli hıçkıran var mı? Kıyamadığım günde en az 20-30 dk hıçkırıyo
Hıçkırık hem çok iyi ciğerler için hemde emme reflexide o hıçkırık ile gelişiyor o nedenle bol bol hıçkırsın
Çok geçmiş olsun canım benim ama mutlaka Dr bilmesi gerekli bak bende gripten yatıyorım sürekli Corona testi yapıyorum çünkü korona kadar sarstı şükür yok ama Dr hemen haber verdim çok önemli takip eder bebeği düzenli

Çok geçmiş olsun canım benim bol sıvı tüket doktora bildir tabi ama hamilelere paroldan başka bişi vereceğini sanmıyorum

Oyy canim çok gecmis olsun. Bildirsen ne değişir bilemedim.
Kendine iyi bak. Kemik suyu et suyu çorbalar tüket limonlu sarmsakli. Rabbim seni ve yavrucagini korusun.
Amin canım benim çok sagol hepimizi korusun rabbim. Hiç iştahım yok ama içmeyi deniyecem

Çok sagol canım allah sanada şifa versin. Bundan öncede ağır grip geçirdim toparlanmadan corona çıktı çok yıprandım ya. Tansiyon bir yandan şeker bir yandan artık gücüm kalmadı psikolojik olarak çöktüm

Ben iki farklı dr a gittim ikiside Regenesis diye bi balık yağı ve vitaminler içeren bir takviye verdi
Düşünmüyorum açıkçası, benim ilk doğum sezeryan oldu gecelik giymedim hiç kanama oluyor tabi ama ped yerine kilot şeklinde hasta bezleri varya onlar çok iyi oluyor, hem çamaşır giymek zorunda degilsin kanaman taşmıyor çok rahat oluyor. Normal pijama giydim hiç kan felan olmadı çok şükür

Bende 1 haftadır bayağı agirlastim ya, nefesim daralıyor, gobus kalbimi midemi sıkıştırıyor, dün ayaklarım şişmişti terlik giyemedim, birde bebişin hareketleri yavaşladı, hareket ediyor yine ama 1 hafta öncesine kadar felaketti hiç durmuyordu, herhalde kilo alim oldu yeri daraldı diye düşünüyorum, yavaş hareket ediyor cok sert vurmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…