2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ozman güzel işle şimdiden abi olmak diye diye canım benim ya eminim çok tatlı abi olur da işte şimdilik kız popülasyonu rahatsız etti demekki
Bilinmezlikler herkes gibi çocukları da strese sokuyor. neler olacağını gerçekci şekilde anlatmanız en güzeli. Ultrason fotosu varsa ikisinin fotosunu yanyana getirip görebileceği yere koyun. Onunda ailenin bir ferdi olduğunu kabullensin

Benlik ama uğraşmak için adam kazım sanki Türkiye’de kendin mi uğraşıyorsun bir ton insan oluyor hiç yoksa konu komşu arkadaş bir şekilde süsleniyor ama burda iyi ki yok kendim kendime zor olurduu
Hiç yapamazsan burada artık ticaret olmuş organizasyon tutuyorsun. bende pek uğraşacağımı sanmıyorum odayı vs süslemeyeceğim sadece çikolata

Hahahah bende aynı düşünüyorum ya çok üzülüyorum mesela tam ağlıcam oğlan ağlar diye zorla susuyorum ama olmuyor ki duygular şelale
Evet ya inşallah düzeliriz bir an önce bide sabah instagramdan bi kadınla yorumlarda kavga ettim ona patladım desek daha doğru aslında bi video paylaşmış bulaşık makinasının içini temizleme videosu videonun üstünede bana dua ediceksiniz yazmış nasıl sinir oldum ya sen kimsinde sana dua edelim senin yaptığını herkes biliyodur ve uyguluyodur zaten neyse azcık birine patlayınca rahatladım diyebilirim

Hadi ya bende burda fiyat vermediler yüksek fiyat söylücekler diye izmirde doğum yaparım diyodum memleket sonuçta bide 2 saatlik yol diye ama galiba orası daha beter hangi hastaneler sana o fiyatı verdi ?

Ayyy yerim ne tatlı maşallah

Anladım cnm inşallah bendede sorun yoktur daha ne olduğunu bilmiyorum ger ay kontrol ediyorlar
Amin canım soygunculuk resmen baya pahalıymış
Hiç yapamazsan burada artık ticaret olmuş organizasyon tutuyorsun. bende pek uğraşacağımı sanmıyorum odayı vs süslemeyeceğim sadece çikolata
Valla sorma her işin ticareti yapılıyor oldu demen para tuzağı düğünde ve doğumda ne paralar havaya gidiyor böylece
Kızlar ilk sonucum 80 çıktı glikozu içmeden. Yüksek mi
Geçen 50 likte 65 çıkmıştı
Gör bak iyi çıkacak diğer değerlerinizde gördüm
hiç aklıma gelmezdi böyle bir cümleye çatacağım bırak kadın bilmeyene demiştir ama neyse sana iyi gelmiş belli ki

İnşallah teşekkür ederim Ama 3. Kan yüksek çıktı 4 de yüksek çıkarsa ne oluyo acaba

Sağlıkçımısınız bu bilgi önemli benim için teşekkür ederim. Benim tahlil biraz karışıkta atsam size anlarmısınız
çok tatlı olacak uykusuz kalmayan anne yok zaten uyanırız bebişko için
Aman sabahlar olmasın çoook sabahlıcaz ama çoook ta mutlu olucaz

4 sonuçtan ikisi yüksek çıkarsa diyabet tanısı koyulur denmiş.
Her şey son sonucuma bağlı yani :/

4 sonuçtan ikisi yüksek çıkarsa diyabet tanısı koyulur denmiş.
Her şey son sonucuma bağlı yani :/
Son değerim 80 çıktı
4 değerden biri yüksek dedi doktorum şeker yokmuş. Ama yine de biri yüksek olduğu iÇin ekmek şeker vs her şeyi yasakladı ne anladım ben bu işten
2 hafta sonra da açlık tokluk ölçümü istedi. Sizlerden istenmiş miydi yüksek çıkan varsa biri?

Evet canım kadın sonra bana sinir olmuş sanırım engellemiş beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…