2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bak bende yurt dışındayım kayınvalidem var ama 73 yaşında bana ne yardımı olacak görümcem var 2 küçük çocuk ve ve çok yoğun çalışıyor anlayacağın dolaylı olarak bende yalnızım ama şunu unutma bir şekilde başarabiliriz bizim gibi çok yalnız olan oluyor benimde annem gelmek istiyor ama yetişir yada yetişemez bilemiyorum sen içini ferah tut bence bebeğin seni anlayacak ve üstesinden geleceksin ve bak sana şu kadarını diyim bir kuzenim 3 küçük bebeği kendisi büyüttü kimse yardım etmedi edemedi yengemde vefat etmişti bacıları hep başka başka şehirlerde herkesin kendi meşekkati yani Allah veriyor o gücü sen rahat ol

Be senin bu yorumunu tesadüf gördüm bu nedir benimde böyle bu tarz bir sıkıntım var ama işin kötüsü bende pozitif olan şeyin ne olduğunu demiyorlar sen nasıl yol izledin neler dediler kafam çok karışıyor benim bu konuda

Evet benimde vardı böyle problem anti rubella falan senin dediklerinden az netten araştırdım vşrüs falan deyince ödüm koptu ama nasıl kötü şeyler okudum sonra doktora gittim yok dedi bunlar senin geçirdiğin virüsler yani pozitif olması atlattığın anlamına geliyor bilmem işte ıgg negatif falan oda geçirmiş demek falan gebe kalcağım ay korona oldum herhalde oydu

Benim günlerdir oluyor doktora gittiğimde ise sıkıntı yok demişti birde bugğn var baya sancım az önce duştan çıktım hala var batma gibi şeyler ama geçmiyor bende anlamadım hiç bir şey
Benimde bugün başladı bi aralar oluyordu ama çok değil şimdi arttı korktum bende şimdi adet olucakmışım gibi böbreklere kadar ilerliyor yarın gideyim bakalım

Merhaba hangi şehirdesin acaba doğum için 8bin çok iyiymiş

Kızlar beklemeyi seviyor mu benim yeğen de öyle oldu . Daha 26 yız beklesinler biraz daha çok erken

İnş üstesinden geliriz canım durumlarımız çok benziyor. Dayanıklı cesur biriyim normalde ama doğum ve sonrası bilinmezlikleri düşündürüyor arada yavrum sağlıkla doğsun da gerisini halletcez bir şekilde

Olabilir ama çok karışık sizlerde yazıyormuş bnde birşeyde yazmıyor bana antikor yükselirse bebeğin ölür dediler ben ağlaya ağlaya çatladım

Benimde bugün başladı bi aralar oluyordu ama çok değil şimdi arttı korktum bende şimdi adet olucakmışım gibi böbreklere kadar ilerliyor yarın gideyim bakalım
Bir git rahim ağzı ölçüyorlar valla ben bu kadar ağrıya hani şöyle düşündüm yeni kontrol oldum rahim ağzın çok iyi dedi 68mm hoş öyle bir ölçülüde göremedim açıkçası internette bize biraz salladı gibi geldi ama en kötü. 40 mm falandır heralde iyi dediğine göre diye düşünüyorum

Bak bunları şimdi düşünme hem güzel şeyler olacağını imgele emzirdiğini uyuştuğunu geceleri bol bol uyanıp uykusuz meme verdiğini falan bu arada biliyorsun dimi benekler bol bol ağlar ve bu ağlama ciğerlerine iyidir bırak ağlasın sonra emsin uyanmazsa sen uyandır emzir falan gazını çıkarttığını oyun oynadığını gülücüklerini hayal et bak herkes yoruluyor uykusuz kalıyor bizede öyle olacak ama emin ol pişeceğiz beee bu bizi daha cesur anneler yapacak daha emin hiç korkma

Onlar kendince haklı ama oğlumda isyandakız olmasın evde bin tane kız var erkek olarak üç kişiyiz azız. Üç kişide babası, kendisi ve kedimiz onuda adamdan sayıyor
Ayy aynı benim oğlan ben erkek kardeş istiyorum bebek doğunca bi daha hamile kal diyor he oğlum hee bi bunu doğuraydım önce sonra bakarız dedim

Geçen gün oldum ya cumartesi aynı ondan bugün canavar gibiyim ama çok ağrım var pilates topunda hopluyorum beni rahatlatıyor

Bende öyleyim canım hiç bişe yapmak istemiyor ne evde ne işte

Ay sormayın ya yatağım bile rahatsız ediyo artık nebileyim ya ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum defneyi etkilememek için ne oluyo anlamıyorum…

Ayy aynı benim oğlan ben erkek kardeş istiyorum bebek doğunca bi daha hamile kal diyor he oğlum hee bi bunu doğuraydım önce sonra bakarız dedim
ya keşke siparişle olsa
Oooo yapma yaa pedagogla görüş istersen öyle olmaz ama şurda ne kaldı etkilenirse sonra bak daha zor olur… birde onla ilgilenince düşün artık
ben alıştırıyorum yaval yavaş abi olacaksun kız kardeşine sahip çıkacaksın hoşuna gidiyor bakalım ne olacak.

Olabilir ama çok karışık sizlerde yazıyormuş bnde birşeyde yazmıyor bana antikor yükselirse bebeğin ölür dediler ben ağlaya ağlaya çatladım

Eklentiler

• Screenshot_20230321_000412_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20230321_000358_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…