2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Oldu teyzesi büyüyoruz 4 buçuk aylık kızınmı olucak seninde
Oy maşallah evet canım kızım olucak inşallah bu detaylıda çekilen resmi nidaha bu kadar net yüzünü göstermedi cimcime

Eklentiler

• 06BB5F71-6966-4FA2-9953-9B4BE7B0A10F.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 71
kızlar bir sorum var cinsel ilişki rahim ağzı kısalmasına neden olur bilginiz var mı?

Kızlar anne bebek çantası olarak bende bu modeli beğendim ama karar veremedim hala sizce nasıl fiyatı da uygun geldi 280 tl miş hem sırt hem omuzda kullanılıyorEki Görüntüle 3219910
Çanta çok güzel. Ama içinin küçük olduğunu düşünüyorum
kızlar bir sorum var cinsel ilişki rahim ağzı kısalmasına neden olur bilginiz var mı?
Dr bana uyarıda bulunmadı. Ama yasaklıyor normalde bazı doktorlar.

Çanta çok güzel. Ama içinin küçük olduğunu düşünüyorum

Dr bana uyarıda bulunmadı. Ama yasaklıyor normalde bazı doktorlar.
Cnm çantanın içi nasıldır tam bilemiyorum ben de klasik çanta almaktansa farklı şeyler bakmayı almayı tercih ediyorum herkeste olan bişi kullanmak istemiyorum

Cnm çantanın içi nasıldır tam bilemiyorum ben de klasik çanta almaktansa farklı şeyler bakmayı almayı tercih ediyorum herkeste olan bişi kullanmak istemiyorum
Herkeste olsun o mühim değilde görüntü beni rahatsız ediyor ne bileyim zevk meselesi
Kullanışlı ve güzel birşey bulursan benide etiketle

Hanımlar aranızda progestan hapını fitil olarak kullananlar nasıl yaptığını yazabilir mi? Rahim ağzı kısalması nedeniyle başlayacağım ama gerçekten aparat olmadan hapı nasıl fitil gibi kullanacağıma dair bir fikrim yok

Canım selam ben de aynı sebeple 1 haftadır kullanıyorum. Ellerimi iyice yıkıyorum öncesinde sonra kurulayıp hiç bi yere dokunmadan yatağa yatıp birsz bacaklarımı çekip parmağımla içeri doğru ittiriyorum. Başta çok zorlanırım diye düşünmüştüm ama zor olmyyor alıştım hatta şu anda.
Kaç mm ölçüldü bu arada rahim ağzınız?

Canım 26. haftamdayım ve 28 mm şu an. Senin nasıl? İnşallah başka bir tedaviye gerek kalmadan atlatırız şunu, kendimi en kötüsüne hazırlıyorum tabii ama umarım gerek kalmaz

Canım 26. haftamdayım ve 28 mm şu an. Senin nasıl? İnşallah başka bir tedaviye gerek kalmadan atlatırız şunu, kendimi en kötüsüne hazırlıyorum tabii ama umarım gerek kalmaz
Benim 25 haftada 3.0 ölçüldü. 18. haftada 3.8di.
Biraz araştırdım progestan gerçekten fayda sağlıyor gibi duruyor bi de tabi dinlenmeye dikkat etmemiz lazım

Benim 25 haftada 3.0 ölçüldü. 18. haftada 3.8di.
Biraz araştırdım progestan gerçekten fayda sağlıyor gibi duruyor bi de tabi dinlenmeye dikkat etmemiz lazım
Evet herkes dinlenmeyi öneriyor ama zaten fazla kilo alıyorum diye de biraz hareket etmem lazım. Her türlüsü zor gerçekten. İnşallah hapın faydasını görürüz de bir de serklaj falan uğraşmayız

Arkadaşlar merhaba hazırlıklarınız devam ediyorsa elimde güzel beşli hastane çıkışları ve takımlar var ve battaniye de mağaza açıyoruz sıfır ürünler kendi seçimlerim ilgilenen olursa dolap hesabıma bakabilirsiniz isim mchbaby

Kızlar sizde arada depresyona girmiş gibi oluyormusunuz büyün gün depresyonlu gibi oturdum canım parmağımınjaldırmak bile istemiyor
bana geçenlerde bir gün boyunca oldu o durum hiç de bi neden yokken aşırı umutsuz ve kötü hissettim ertesi gün geçti ama hatta çok uzun süredir öyle hissetmediğimi farkettim endişelendim biraz, neyse ki geçti normaldir bence geçer diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…