2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aminnnnnn aminnnnn inş canım. Valla bacı ben çok çekiyorum inş senin rahat geçer

Evet yaaa bu arada shein dan aşığım gecelik geldi gayet iyi saten gibi kumaşı ama uzun ve v yakalı 16 € bu işimi görür çok saol canım ya sayende iyi bir şey buldum
Çok sevindim sağlıkla kullan. Ne demek sende sagol canım. Erken gelmiş kargo süper valla

Bir cubuk var cubugu fitil yapar gibi kullanip cikariyorsun hemen rengi beliriyor. Benim cok akintim var paniklememeknicin ebe tavsiye etti cok faydali:)
Bir deneyeyim bakalım merak ettim alayım dursun lazım olursa kullanırım
Amin canım inşallah

Evin içinde sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ben olsam kesinlikle kullanırdım evde.giydirin tabi.
Ya ben diğer iki çocuğumda hiç iç zıbın kullanmadım. Direk çıtçıtlı badi kullandım. Ne amacı var bu cotcitli badinın?

Kızlar bende lohusa 4 lü takım aldım lohusasepetinden güzel kaliteli geldi duruşunu beğendim internetten düşünen olursa modellerine bakabilir

Bende de son 1 haftada karnım çok büyüdü,tekme atdığında dışardan karnım titriyor,eşim de elini koyduğunda,dikkatli baktığında hiss ede biliyor

Hayırlı olsun,sağlıkla giyin canım.Evet resim atarsan çok iyi olur. 2 beden yazmışsın,2 beden büyük mü aldın?

ben 4.500 kilo doğmuşum bebek bana benzerse 3-6 ay ile başlarız herhalde :)

o zaman gecelikle durmuyorsun ki yani ben kendi geceligimle durmadım onlar kendileri verdi
Arkadaşlarımdan bir kaçı al vs deyince bende almışken takım aldı .
Bende bu marka aldım bir benzerini lohusa sepetinde de var. Birde monamise sitesinde de var. Malını beğendim ütü gerektiriyor. S beden giyiyorum normalde m beden aldım tam oldu

Bebek teni hassas olduğu için citcitli şeylerin tenine değmesi çok önerilmiyor, iç zibinlar bağlamalı ince ve pamuklu oldugundan öneriliyor, ama yandan kapamalı badylerde var yeni doğanlar için onlarda güzele benziyor

ben 4.500 kilo doğmuşum bebek bana benzerse 3-6 ay ile başlarız herhalde :)
Öyle doğarsa okula yazdır direk :)) Ayy anacığım küçük doğur el kadar olan bebikler çok tatlı oluyor :)) Ablamda 4 kilonun üstünde doğurdu taşıması zor oluyor :)) Kuzeenimde 2600 felan doğurdu ufacık bişeydi gerçi hala ufacık bişey çanta gibi taşıyor her yere çocuğu , biz yeğenimi taşımak için tüm aile çıkıyorduk evden ahahah :)

Ben de bunu alcam bedeni gelsin diye bekliyorum
Üstü yukarı kalkıyormuş emzirme için. Haziranda buralar çok sıcak oluyo o yüzden inceliği sorun olmaz diye düşündüm. Sezaryen olursam da geceliği öneriyorlar zaten nolur nolmaz pijama takımı da almıştım

Eklentiler

• C1D91323-390D-4149-B01E-33EA3FCABD58.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 73
  • 0727EB04-FAF7-4974-9442-DE9217A20906.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 67
Az önce elma yerken bile 2 kere düşündüm. Bu şeker beni gerdi baya Üzerine tarçın serptim. Bazı sitelerde faydalı denmiş ama bazı yerlerde de tarçın kasılma yapıp erken doğuma neden olur yazıyor
Ama azıcık serptim bir şey olmaz herhalde

azıcıktan bir şey olmaz,ben de 1-2 defa yulaflı kahvaltıma eklemiştim

Kızlar Dr randevusundan çıktım rahim uzunluğum iyi şükür Ma oğlum kuduruyor resmen tepiniyor kalbi 200 üstüne çıkıyordu babası konuşunca çok şaştık hemşire çok şaşırdı kasılmalarımı söyledim ölçtü rahim iyi dedi şeker ölçütlerini verdik ben buna bakmıyorum bu diyetisyenin işi hiç bana göstermeyin dedi bizde tamam dedik bebek sağlıklı suyum iyi o nedenle bizde sallamadık kalanını bebeği çok göremedik çünkü diyetisyenin istediği ölçümleri yaptı ve geçti yüzü bize dönük değil dedi oysaki dönüyor yani ama para aldığı zaman bakıyor bu ücretsizdi ya ondan sanırım sallamadı neyse artık çekeceğiz

Maşallah Rahim boyunuz kaç çıktı biliyor musunuz? Bir de vajinadan mı bakıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…