2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

demesi kolay insan ister istemez kotu dusunuyo iste elimde olmadan .
bide hamileyim Allah im yardim etsin
butun hastalara onlara bakanlara Amin Amin Amin
hersey Allah tan diyip sabrediyoruz Rabbim sabrimizin sonunu selamet kilsin insAllah
Canım babamın da pataloji sonuçlarında gecikmeler olabiliyor geç olsunda güç olmasin sen rahat ol güzle haberler vereceksin inşallah bize

Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla tebrik ediyorum canım

Selam kızlar beni de alın aranıza 3. Tüp bebeğe hazırlanıyorum yaza 5 yıllık evliyim hiç gebelik olmadı malesef
Hoşgeldin canım aramıza dondurulmuş embriyo işlemi olacak en baştan ki tedavi olacak nerde yaptırıyorsun inşallah güzel haberlerini alırız bende tüp bebek tedavisi gördüm 2018 Mart ayında transfer oldum nisan ayında düşük yaptım düşük kanaması sonrasında hiç adet görmeden doğal yoldan gebe kaldım ve aralık ayının son günlerinde dogum yaptım rabbim sana ve senin gibi isteyen herkese sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah

Amin canım inşallah seni gördüm diğer topikte de ben adımı değiştirdim uzun zamandır buralardayım aslında :) sil baştan başlayacağım malesef embriyom yok bugün eltimin 2. Ye hamile olduğunu öğrendim dondurulmuş embriyo transferi olmuş kıskanmadım asla ama kendime üzülüyorum

Merhaba arkadaşlar ❤

Nasılsıniz

E Eren61 pataloji sonuçlarından haber var mı aklım sende rabbim güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallah
yok canim yok hastaneye gittim msj gelecek dedi baska tetkikler gerek olunca uzayabiliyor dedi .
msji bekleyin dedi . daha yeni bugun 1 ay oldu bazen oyle uzuyomus baska tetkikler gerekince yapacak bisey yok bekliyoruz her telde aklim cikiyo

Nickin neydi canım rabbim işini kolaylaştırsin gönlüne göre versin aşamaları yaz bize güzel haberlerini alırız inşallah hamilelik haberleri etkiler haklısın seninde bu tedavinde yüzün güler ìnşallah

Amin canım Allah razı olsun ne güzel dua etmişsin :) yenilikiyigelirbelki idim eskiden kınalı kadının topiğimdeydim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…