2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım sorunlar giderilmiş artık iyileşme ve güzel haberlerin gelmesini bekleme dönemi rabbim hayırlı ve sağlıklı evlâd/evladlar nasip etsin inşallah
Şimdi önce doğal yoldan mi deneyeceksiniz canim

Canım sorunlar giderilmiş artık iyileşme ve güzel haberlerin gelmesini bekleme dönemi rabbim hayırlı ve sağlıklı evlâd/evladlar nasip etsin inşallah
Şimdi önce doğal yoldan mi deneyeceksiniz canim
o kısmını henuz dusunmedık canım . bir iki ay dogal yoldan denesek dıyorum kendı kendıme aslında.olmazsa nisan gibi tüp denesek diyorum

Kanamam var abla ağrılarımda devam ediyor ama birkaç gün olur demişti doktor patoloji sonucu 10 güne çıkar ozaman gidicem hem de kontrol olmuş olurum
İyiyim abla hamd olsun buna şükür sen nasılsın nasıl gidiyor
iyi gidiyo Sukur darisi sana sizlere olsun inisAllah..
canim ya agri kesici falan vermedimi sana bi ariyip sorsaydin en azindan icebilirmiyim diye

o kısmını henuz dusunmedık canım . bir iki ay dogal yoldan denesek dıyorum kendı kendıme aslında.olmazsa nisan gibi tüp denesek diyorum
dusunme bikac ay at kafandan gercekten yapacagini yaptin artik bi beynin rahatlasin psikolojik olarak
pozitif dusun.
bak takma kafaya nasil geliyo o minik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…