2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba gecmiş olsun umarım agrısız sancısız atlatırsın. Bende carsamba günü olcagım.korkuyorum biraz. Benim rahim yapısmış kürtaj ve düşükler den çok kapanmış. İnsallah histerskobi de acılır tamamen birdaha da kapanmaz öyle.tekrar gecmiş olsun Rabbim şifa versin

sanada inisAllah vesile olur Bebegine kavusursun.
bende 2 defa oldum histereskobi korkma korkulacak bisey yok nedir ne degildir goruyor biliyor mudahale ediyo rahmede hicbir zarari yok. sonrasinda hamile kalma ihtimalin yuksek oluyo tabiki hasa veren Rabbim O Isterse olur o ayri ama engeller ortadan kalkinca biseyleri Rabbim vesile ediyo iste
Allah im vesile kilsin sana inisAllah.
sana sunu diyim adet agrisi gibi karnin agriyo ve histereskobi cubugunu hissediyorsun bisure korkacak bisey yok.
histereskobi boylede laporoskobiyi bilemiycem

Korkma canım üç kez miyon için histeroskopi oldum uyandığımda hiç ağrım yoktu rahat geçiyor
Rabbim vesile etsin inşallah

Canım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bizi habersiz bırakma
Canım çıktım Hafif ağrım var
Allah im yardimcin olsun inisAllah iyi gecmistir
Canım iyi geçmiş . İyi hissediyorım
limoncicegi41 abla çıktın mı operasyondan nasılsın iyisindir inşallah
15.00 da Çıktım canım çok oldu yazamadım cok uykuluydum sonrada ziyaretçiler filan derken bu saati buldu İyiyim canım benimde aklım sende umarım daha iyisindir.
canım ilk çıktığımda agrım vardı hemen serıma agrı kesici verdiler sonra hafifledi agrım. Öyle çok agrı olmuyor yani korkmanı gerektirecek bir durum yok canım

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım çıkınca yaz oldumu Dr ne dediyse
Canım yazmaya ancak fırsatım oldu. Biraz merakta bıraktım sizi çok özür dilerim. Doktor dediki rahmin y seklindeydi iki tüpünde vardı ama rahmin sag tarafı gelişmemiş işe yaramaz durumda ve aynı taraftaki tüpüm genişlemiş oldugu için dış gebeliğe neden olabilirdi o nedenle sag tüpü aldık dedi. Rahmin sol tarafını bebegın yerlesebileceği sekilde genişletmiş ve balon koymuş. Sol tüpümde tıkanıklık varmış onu da açmış.. çok rahatladım arkadasım. Doğal yolla gebe kalma olasılığını elimden almadıkları için.

Canım gelmiş geçmiş olsun. Problemler çözülmüş çok güzel rabbim bundan sonrasını da hayırlısıyla sonuçlandırsın inşallah.

Sagolasın amin inşallah.rabbim seninde tamamına erdirsin inşallah saglık sıhatle..tesekkür ederim iyi dileklerin için. Rabbim kucaklarımızı doldursun insallah en kısa zamanda.

Geçmiş olsun sagolasın canım teşekkür ederim.insallah en kisa zamanda dogal yoldan hamile kalırız. Vesile olur bu histerskobi bize bende atlatayım hayırlısıyla insallah.

MasAllah iyi gectigine sevindim. cok gecmis olsun limon..
inisAllah Allah im vesile kilar
ben inaniyorum kendiliginden gelecek o minik busefer inisAllah Aminnn

İyiyim abla ben toparlandım sayılır.
Bundan sonra herşey daha güzel olur inşallah hakkında hayırlısı olsun tedavilerin başarıyla sonuçlansın inşallah

Nezaman deneyebilirmişsin ya da yine mi tüp bebek olcak abla bence kendiliğinden olma ihtimali çok arttı sen zaten hep kalabiliyordun ama kimyasal oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…