2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aman kuzum dikkatli ol hele 12 haftayi bir atlatin daha bisey olmaz Allah in izniyle.. Kac haftaliksiniz simdi

9 haftalık yarın 10 olacağız allah nasip ederse
Ohh az kalmis kuzum. Hayirlisiyla birkac hafta daha idare et aman. Sana tavsiyem doktoruna söyle sana VINALAC isimli vitamini yazsın. Gebeligin boyunca ihtiyacın olan bütün vitaminleri karsilayan süper bir takviye. Birkac kadin dogumcuya sormuştum daha iyisi yok demişlerdi. Hem gebeligini daha rahat gecirmeni hem de bebeginin zihinsel fizikler gelisimini sağlar kuzum. Ben cok faydasini gördüm

Bende 3 adet geçsin çektiriyim tedavi gerekiyorsa da hemen başlayalım diyorum abla moralim bozuldu soramadım hiçbişey doktora sonuçtanda birşey anlamadım pıhtılaşma var dedi sadece
cok gecmis olsun.bunlar hallolucak seyler hem cok gencsin cocugunda olur korkma Allahin izniyle

canımmm cokk gecmıs olsun yaa. neden kanama oluyomus hay allahım yüregın agzına gelmiştir. canım benım sakın üzülmeyesin bence bebekin sana sımsıkı tutundu sağsalim kucagına alacaksın.

canım endişe etme iyiki bu testi yaptırmıssın. buna baktırmasan sonrakı gebelıgın saglıklı da olsa dusecektı. şimdi önlem alıp iğne olunca hıc bırsey olmayacak . canım mthr geni bende de heterozigot. faktor 5 leıden daha mühim olanı oda hetero cıkmıs doktor bana hafif demişti buna ragmen kan sulandırıcı kullanalım dedi. sanslısın ki öğrendin canım bide protein c rezi... o testin noramal aralıkta değil onu anlamadım canım doktor bısey dedı mı onunla ılgılı

INCIK BONCUK . Kuzum minnoslarin ne durumda cinsiyetleri belli oldu mu @sahra41 nerelerde kizlae ozledim sizi ya :)))

Caniiiim hosgeldiiin. Kuzucuklarin bugun muayenesi vardi cok sukur simdilik hetsey yolunda. Ama cinsiyetlerini belli etmediler birini erkege benzettiler digeride bacagini capraz yapmis oturur vaziyetteydi goremedik bisey. 1 ay sonra randevumuz bakalim kismet. Sen nasilsin canim tekmi bakiyorsun bizde hayirlisiyla o gunlere erisebilsek sag saglim

Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eylesin kuzum o kadar mutluyum ki senin adinaaa:))) evet ben hep tek bakıyorum 7/24 mesaideyim :) çok şükür her şey yolunda Rabbim isteyen herkese bu sevinci sevgiyi tattirsin inşallah.

Yok abla işte bana dedi ki pıhtılaşma var ama dış gebelik bununla alakalı değil hsg şart muhtemelen tüplerin dar dedi zaten ben kötü oldum hiçbişey soramadım kendisine

Yok abla işte bana dedi ki pıhtılaşma var ama dış gebelik bununla alakalı değil hsg şart muhtemelen tüplerin dar dedi zaten ben kötü oldum hiçbişey soramadım kendisine
canım benım yaa.. kötü olma hsg cektirdiginde tüplerinde yapısıklık falan varsa acılıyor canım bı cesıt tedavi oluyor. o nedenle ben emınım ki sen hsg cektirir cektirmez hamıle kalırsın ve dıs gebelık olmaz.

Hsg 2 adet daha geçirip çektircem abla ama doktor 6 ay korun dedi 2 adet bekleyince 4 ay olıyor 6 ayı bekleyincede hsg etkisi geçer ne yapayım bilemedim her biri ayrı birşey söylüyor

cok gecmis olsun senin niye kanaman oluyo ne dedi dr bi sebebi varmi.

canımmm cokk gecmıs olsun yaa. neden kanama oluyomus hay allahım yüregın agzına gelmiştir. canım benım sakın üzülmeyesin bence bebekin sana sımsıkı tutundu sağsalim kucagına alacaksın.

Çok korktum hala da korkuyorum wcye gidiyorum devamlı birseu varmı diye
Dr kese arkasinda küçük bir kanama alanı var dedi
Rabbime emanet devamlı uzanıyorum

limoncicegi41 E Eren61 I am mad Rabbime hep dua ediyorum sizlere de nasip etsin inşallah sağlıkla ve hayırlısı ile

Birdilimkek o vitamini doracasor druma

Merak etme tatlim.ben şubat annesiyim grubumda bir sürü kişide kanama vardi geneli sorunsuz atlattı hep. Progestan alttan alıyorsun değil mi. Bol su iç ve dinlen. O sana söylediğim vitamini de kesinlikle es geçme bir hamilenin ihtiyaci olan bütün vitamin ve mineralleri en büyük ölçüde karşılıyor. Bebegin organ ve zeka gelisimi icin de çok faydalı.

sen genede agir kaldirma is yapma bence neolur neolmaz . benim rahmetlik babaannem adet oluyomus yani boyle seyler olabiliyor demekki ama genede dr a gozukmek lazim Allah yardimcin olsun. saglikla kucagina almayi nasip etsin inisAllah

Peki ya tedavi uygulanacaksa erkenden bilip tedaviye başlamam daha iyi olmaz mı de eşim öyle söylüyo
Eşin de haklı ben olsam 3.adetimle hsg cektirip korunmayıda bırakırım .korunma konusunda her doktor ayrı bı sey söylüyor .kimisi 2ayı kimisi 3ayı kimiside6ayı yeterli görüyor

Allah razı olsun canım benim düşünmen çok mutlu etti bende sana ve tüm hamişlere dua ediyorum sağlıcakla bebeklerini kucaklarına alsınlar diye. Sakin olmaya calış canım allaha emanetsin sende bebeğinde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…