2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kız ben sizi ariyorum anca buldum :))) hamile misin ohhhhhhh yaaa çok sevindim kuzum Rabbim hayırlısıyla sa salim kucaginiza almayi nasip eylesinn :)) baska kim var eskilerden hamile var mi
Bende hatun doğum yaptı bizi unuttu diyordum :))) nasılsın paşa nasıl
Ben tüp Bebek tedavisinde kimyasal gebelik yaşadım düşük oldu sonrasında adet görmeden doğal yoldan gebe kaldım canım

Bende hatun doğum yaptı bizi unuttu diyordum :))) nasılsın paşa nasıl
Ben tüp Bebek tedavisinde kimyasal gebelik yaşadım düşük oldu sonrasında adet görmeden doğal yoldan gebe kaldım canım
Masallah kuzum cok sevindim senin adina :) ne unutmasi yahu kendi derdime düştüm biraz diyelim:) benim minnak doğar doğmaz memeyi reddetti 4 aylik olacak hala zorla anne sutu9 veriyorum çoğu zaman sagip biberonla veriyorum. Elhamdulillah saglikli cok hareketli uzun boylu ama zayif bir bebek. Istahsizligi beni mahvetti inan bütün vaktimi gecemi gunduzumu düşünmekle geçiriyordum. Biraz salmaya karar verdim artik

INCIK BONCUK . Kuzum minnoslarin ne durumda cinsiyetleri belli oldu mu @sahra41 nerelerde kizlae ozledim sizi ya :)))
canımmm selam ben sahra rumuzumu değiştirdim. bizde senı ozledık canım. nasıl gidiyor. zor mu annelik? ben de henüz bir gelişme yok kzuum cokk opuyorum ara sıra ugraa. özletme lütfen :)

limoncicegi41 Ablacım nasılsın iyimisin nasıl gidiyor?
canım benım iyiyim cok ne zaman aklımdan senı gecırsem bı bakıyorum mesaj yazmıssın :) okul bıttı semınerlere basladık acayip rahatladım. ramazanda bıtınce daha rahatlıycam :) sen nasılsın saglıgın nasıl toparladın mı kendını? testleri yaptırdın mı?

Benim de sen aklımdaydın bayadır konuşamadıl iyiyim abla adet oldum ağrılı geçiyor haliyle ama buna şükür diyorum testleri yaptırmadıö henüz salı gidicez tüp bebek bölümüe ayrı ilgilenen doktor varmış kabul ederse dosya açtırcaz randevu bulamadık bir de genetik test çıkmıştır görebilirse onu sorcam.
Okul bitti rahatla biraz sen de tatil yap iyi gelecektir inanıyorum yumurtlama günlerini takiptemisin?

Kist gitti mi?yoksa ilaç mı kullanıyorsun? İnşallah tahlillerinde sorunsuz öıkar bi de hsg cektirsen süper olacak. Ne kadar korunacaksın?

canımmm selam ben sahra rumuzumu değiştirdim. bizde senı ozledık canım. nasıl gidiyor. zor mu annelik? ben de henüz bir gelişme yok kzuum cokk opuyorum ara sıra ugraa. özletme lütfen :)
Aradim bulamadim zaten eski rumuzdan:) iyiyim canim cok şükür. Sagligimiz yerinde minnoşum buraz iştahsız olması dışında sorunumuz yok ama gelişimi guzel cok şükür zayif degil. O da sizi cok öpüyor teyzeleri bol bol kardesler bekliyor burdan :)

Kist gitti mi?yoksa ilaç mı kullanıyorsun? İnşallah tahlillerinde sorunsuz öıkar bi de hsg cektirsen süper olacak. Ne kadar korunacaksın?
Abla kist gitmedi sanırım bilmiyorum bakmamıştı doktor ilaçta vermedi küçük diye.
Ben dayanabildiğim kadar koruncam abla 3 adet dediler ama bakalım hsg sonrası bıtakcam korunmayı o yüzden hemen çektirmek istemiyorum önce korunma sürem geçsin biraz sence napıyım eşim hemen çektirelim diyo

Canım hsg sonrası sans arttıgı için öektirdiğin aydan itibaren korunmayı bırak. Zaten adet bitimi çektiriyorsun aynı ay korunma. Üç adet gectı mı peki? Eğer kendini iyi ve hazır hissediyorsan 3.adetinin bitiminde çektir ve korunmayıda bırak canım hakkında hayırlısı olsun

Abla ilk adetimi oldum daha tüp bebek bölümündeki doktor 6 ay koruncaksın dedi tüplerinde darlık olabilir dedi hsg çektir ama belli olmayabilir dedi birde pıhtılaşma çıkmış abla moralim çok bozuldu ya

Abla ilk adetimi oldum daha tüp bebek bölümündeki doktor 6 ay koruncaksın dedi tüplerinde darlık olabilir dedi hsg çektir ama belli olmayabilir dedi birde pıhtılaşma çıkmış abla moralim çok bozuldu ya
Pıhtılaşma bende de var sorun etme canım çözümü kolay igne kullancan. Hangi genlerde varmış bi atsana testin fotosunu. Pıhtılaşma grbe kalmayıda zorlastırıyor.canım bana sorarsan 3adetin sonunda cektir hsg

Bende 3 adet geçsin çektiriyim tedavi gerekiyorsa da hemen başlayalım diyorum abla moralim bozuldu soramadım hiçbişey doktora sonuçtanda birşey anlamadım pıhtılaşma var dedi sadece

Bende iyiyim şükür cumartesi günü iftarda kanama oldu hastaneye yatış verdi Dr dün öğleden sonra taburcu oldum evde yatiyorum
Annesi kilosu yerinde ise ayına göre sen merak etme ek gıdalar derken toplar paşam

Eklentiler

• CB258B2B-8086-4A70-822F-AF8621F26919.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 40912553-4633-4EE5-BDFD-C3CCC494A719.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 54
  • F317EBB9-6127-4EC3-84FB-EA818693BE9F.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 55
  • 57C8E0BF-E7AB-4B30-BFE8-D30C3D29B1FD.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…