2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktorunuzun ismi nedir memnun musunuz ? Koru yu doğum için çok tavsiye eden var ama çok olumsuz konuşan da var bende kararsız kaldım güncel fiyatlarını da bilmiyorum açıkçası
Cnm bnm doktorum Yavuz şimşek orda doğum yaptıracak sadece olursa isallahh benim ilk kızımda da akay da yapmıştım çok memnun kalmıştım hem yoğun bakım hem temizlik ilgi alaka ben geldiğimde lohusa şerbeti mi bile getirmişlerdi ama bu sefer doktorum koru ve hrs hastanesiyle anlaşmış o nerdeyse ben ordayım

Aslında bana da orası yakın arkadaşım da Hacettepe’yi tavsiye etti ama açıkcası tam bir inceleme yapmadım
Ben tüp bebek tedavimi Hacettepe de gördüm ama doğum için tavsiye etmem inanılmaz kalabalık bir hastane yarı özel olmasına rağmen devlet hastanesi gibi bir yoğunluğu var tüp bebekte labaratuarı çok iyi olduğu için tavsiye ettim ben

Ben Ankara Bahceciye gidiyorum ilki kimyasal oldu şimdi sonuç bekliyorum. İlkinde anladim ki istediğin kadar iyi hastaneye iyi doktora git hersey Allahin elinde. Zaten öylede. Daha kalitesiz hastaneye giden bir tanıdığım ilk transferinde tuttu ve doğum da yaptı. Hersey nasip embriyo kaliteli kalitesiz olsun en iyi hastaneye git yada gitme nasibinde varsa oluyor

Hacettepedede kızım ameliyat oldu doğum nasıl bilmiyorum
Anladım canım.
Evet yoğun olduğunu duymuştum. Bakalım artık bir kalp atışını duyalım onu da buluruz inşallah

Ankara da olan arkadaşlar transferinizi nerde yaptırdınız hamile kalanlar doktorunuzla devam mı ediyorsunuz yoksa başka doktora mı geçtiniz tavsiyeniz var mı ? Özellikle Koru için ne düşünüyorsunuz ?
Baskent tüp bebekte 4 aralıkta transfer oldum haftaya kalp atışı için gideceğim. Sonrasi için yakınlıktan dolayı etlik sehir hastanesini düşünüyorum yada baskette doktor arayışına gireceğiz

Bana eczacı dediki abla hamile kalırsam çok kullanacaksın yazık günah bu paraya doktoruna şöyle rapor çıkarsın dedi bende dün aldım aynı ilaclari böyle bişey var mı arkadaslar
Raporu bildiğim kadarıyla ilk baş çıkarabiliyorsun şayet rapor kurallarına uyarsan. Biz sgk süresi 5 yıl olmak zorundaydı 3 ayla kaçırmıştık. Zaten doktor devletin karşılayacabildceği ilaçları reçete yazıyor ama özel olanları mecbur parayla alıyorsun.

4aa iyimi peki embiriyo ben pek anlamam ama

İnşallah değerlerinngğzel güzel çıksın iki güç gün önce çok ağrıl oldu falan dedin senin bebeğin geç tutundu bence çok mutluyum valla banada ümitsin bebeğe ve kendine dikkat et
Ederim canım ederim tabiki ama şu gerçek adet ağrısından hiçbir farkı yok yani bende öyle oldu o yüzden belirti aramayın ya da adet Olcam diye benim gibi hemen ümitsizlik çukuruna düşmeyin bende inanıyorum bu topiğin uğurlu olduğuna hepimizin yüzü gülecek Rabbimin de yardımıyla

Bana kalitesini söylemediler yaa 3.gün için 8 hücreli dediler olması gerektiği gibi gelişiyor demişlerdi onu transfer ettiler 5.güne de 1 yumurtam kaldı ona da blast dediğimiz evrede oda gayet iyi donduralım dediler dondurduk iyi mi acaba kalitesi bilgisi olan varsa aydınlatsın beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…