2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay ben bunu bilmiyorum, burada okundu geçti. Bilsem yapardım
Kapı eşiğinde ya bu duayla ya da direk salladım selaya yürüsün gelecek cumaya diyerek bebeği sallıyorsun koltuk altından tutup kız o kadarr ay ben yaptım ahahah hadi bekleyip görelim bakalımm

Eklentiler

• IMG_9752.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 6
Kadinlar kulübünün uygulamasi varmis,tlfnuma inmis nasil olmus o? Ben bir yerden uygulamada indirmedim kizlar

Kesinlikle göğüs pedi çok gereksiz kapalı şekilde dolapta duruyor.
Süt saklama poşetleri
Alt değiştirme ünitesi
Şu meşhur dişlik varya sophie onu da hiç kullanmadık.
Göğüs pedini bana zorla aldırmaya çalıştılar arkadaşlar almayınca hediye getirdiker kullananlar için çok kurtarıcıymış ama sütü dolup taşanlara benim sütüm hiçbir zaman taşmadı birikse bile akmazdı bende hiç kullanamadım maalesef pedi

Kızlar hamilelikte toksoplazmayı duydunuz mu benimki yüksek çıkmış üstündende üç hafta geçti tahlilin sonuca yeni baktım internetten araştırınca korkunç şeyler yazıyor gebelik sonlanmasına kadar

Kizlar ben de cigit urunlerini soracagim daha uygun gibi kiyafetleri nasil bugun e bebek lcw ve pancodan 9-12 12-18 ay kiyafet aldik 4bine yakin tuttu :/
Cigit ürünleri harika ben herşeyinden çok memnunum
Sezon sonuna denk getirirsen çok uyguna geliyor piyasaya göre tabi bazı ürünleri ve sezon ürünleri bir tık fazla fiyat olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…