2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aaaa gerçekten mi ben ne yapayım şimfi

Son 3 paket bezimiz kalmis.3 paketten 1 ini de aciyorum simdi.o kadar bez stogu yapmistik ne cabuk bitti diyor beynim demek ki cok daha fazla yapmak gerekiyormus.bez fiyatlarini da merak ediyorum.simdi arada baya fark olustu mu acaba?

Etrafta market olmadığı için bimden acil bez almıştık molfix e bu kadar para vermeye gerek yokmuş aslında ikiside aynı işi görüyor A101 de kullandığın marka varsa daha uygun oluyor ordan sipariş veriyorduk biz
Son 3 paket bezimiz kalmis.3 paketten 1 ini de aciyorum simdi.o kadar bez stogu yapmistik ne cabuk bitti diyor beynim demek ki cok daha fazla yapmak gerekiyormus.bez fiyatlarini da merak ediyorum.simdi arada baya fark olustu mu acaba?

Valla simdi baktim 229 tl ye almisim molfix pure soft u zamaninda,fiyatlar degismis su an.

Bir yaşından sonra zamanla geçiyormuş şuan gittiğim doktorum tavuğu komple kesmene gerek yok zaten bir yaşından sonra zamanla geçiyor dedi ama Akdeniz Toros var marka olarak tavuk tuketeceksende o markayı öneririm bir yaşından sonra elinle kontrol edersin büyüme vs gözlemlersen endokrinolojiye yonelirsin bebekleri şimdiden oralara gönderen doktorlar cidden saçmalıyor çok önemli değil yani endişelenmeyin

Bu arada bebiş yumurta tüketiyorsa marketlerde organik yumurta yazan yumurtalara da pek güvenmeyin köy yumurtası bulabiliyorsaniz oradan alabirseniz çok daha sağlıklı hormonlu tavuktan çıkan yumurtalarda etkiliyor.Ben tavukları olan bir teyzeden alıyorum yumurta haftalık ama bulabilmek zor olabilir tabi haklısınız

Kızlar ben ani bir kararla kızı odasında , tek başına yatırmaya başladım 3 gündür orada uyuyor. Beklediğimin aksine uyku geçişleri falan da daha kolay oldu. Sabah da kimse yok diye ağlanmıyor bin maşallah. Kamerayı karşısına koyup, ekranı yanıma alıyorum. 2 sabahtır uyansa da kendi kendine oynuyor sesi çıkmıyor. Rahat geçiyor şimdilik… iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum

Bizimki de kucakta uyuyor tam tersi,ay ben nerelere gideyim azicik kolay olsaydi hayatim

2 saat kendi yataginda uyuyor sonra 11 gibi bizim yatakta benim kucakta
Anaaa. Kız nasıl uyuyorsun öylee ? Sen ne ara dinleneceksin ? Zor valla ya. Hepsinin farklı bir yerden bir problemi var işte. Benimki uyku konusunda evet hiç üzmez. Ama her yemek saatimiz işkence saati gibi. 10.15 de başladım kahvaltısını vermeye. Şimdi kestim. Yediği 1 peynirli yumurta. Amaa yiyecekten bağımsızz tabak gördü mü basıyor çığlığı. Ne ağlamak ne ağlamak. Yemeyecekmiş. Ağzında tutuyor. Yutmayacakmış… 9.5 aylık oldu daha 7 kiloyu göremedik. Bizim de derdimiz hep yemek oldu. Hepsinin farklı alanlarda iyi yönleri, kötü yönleri var malesef. Her alanda iyi olan, anneyi yormayan bebeklerin hastasıyım

aynen öyle kuzum herkesin farkli bir sorunu var.tabi bir de sorunsuz bebekler var imrenmememk mümkün degil.bizim uyku sorunumuz hep vardi.biz su an öyle sukrediyoruz ki uyuyor diye nasil uyuduguyla ilgilenmiyoruz esim cok mutlu bu durumdan.adam 6 da kendi uyanmis bugün benim kizim cok uslu ya ne güzel uyudu ben de kendim uyandim diyor az cekmedik valla ben kendimi asagi atacaktim deli gibi agliyoe sinir krizi geciriyordum,tükenmislik sendromu gecirdim,hic uyumuyordu ki benim kiz dogru düzgun.48 kilolara dustüm.yanimizda yatirmasak yine uyumucak bence,bizim cözümümüz bu oldu.yemek konusunda masallahi var,tabaktaki bitince agliyor deli gibi,doyuramiyorum.ben,9 kiloyu gectik biz

Kizlar unibaby bebek çamasir deterjani kullanan var mi? Migrosda 2 al 1 öde var alinir mi?

Aaaa tavuk suyu da dahil mi buna

Benim mi yememem mi gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…