2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İlk onu kullandım 2 paket numarayı büyütünce. Sonra mavi paket deneyeyim dedim. Cidden ama unuttum pure softta böyle olmuş muydu diye teşekkür ederim bu arada
Olsa illa hatırlardın bence ben kullanmadım henüz ama yorumlarına bakmıştım sadece. Öyle demişlerdi deneyimli annelerimiz rica ederiiim

Ahhh kiyamam, zor valla, onlari yıka, eşyalarını elden geçir makinaya at benim bebeğimde bugün hafif pişik oldu ilk defa biraz elma ekledim mamasına galiba ondan oldu prima premium care kullanıyorum ben doğuştan beri, yine de arada oluyor… bazı bebekler yatkınmış maalesef

Maşallah sağlıkla büyüsün inşallah sarılığı hafifse 1 aya geçer inşallah, benim bebeğimde sarılık geçirdi, 1 ay da atlattık çok şükür… düzenli 2,-4 saatte bir emzirip mama veriyordum, cis ile birlikte vücuttan atıyor… sadece emzirebiliyorsan, sütun güzelse hiç mama vermene gerek kalmayabilir… Ama onu doktorun söylemiştir zaten, bir de gün içinde uyusada hep camın önüne koy dedi bana doktorum, güneş ışığı alsın… aç kollarını, bacaklarını, cam önüne koy gün boyu

Tavsiyelerin için teşekkür ederim canım inşallah biz de hemen atlatiriz

Elenatal kullaniyorum ben.Ama cok fazla muadil takviye var bildiğim kadariyla dogum sonrasi kullanilmak uzere
Çok merak ediyorum yutabiliyorlar değil mi
Acaba bişey olacak mı diye merak ediyorum
Bizim de 2 haftamız kaldı
İste yarisi icerde yarisi disarda birseyler oldu ilk seferdi ya.Ama boyle ogurme falan olmadi.Kakasindan gorecegim ne kadar yutmus

Bizim de öyle… mama da cok icmedigi
İçin ek gıda ok bizim
İçin de…
Ben hollandadayım bız kilonun ıkı katına geldik 3 ay 37+3 2300 doğmuştuk. Hemen tadıma geçebilirsiniz dedi ben yıne 4 te başladım hoş . 4 ay tadım yaptım 1 çay kaşığı 1 tatlı 1 yemek kaşığı 3 gün. 5 ayda ek gıdaya tadım artı yarım kavanoz pure ne tattıysa . suan 6 aylığız günde 720ml içsin istediği kadar yesin pureyı dıyor. 1 geride 3 ıdeal 5 ileri olarak yorumlanıyor bebeklerde burda bız hala 2 yız tam akranlarını yakalayamadık belkı bu yüzdendir bu kadar takviyeye müsade etmesi.

Benim saçım 3 ınsan saçıydı bır. İnsan saçı kadar kalmadı ılk 3 ay sonrası. Doğumdan öncede bunu kullanıyordum geri başladım ılk ay sonrası toparlamaya başladı baya . Ama durdurmadı 1 sene duzelmezmıs ama en aza ındırgemeye çalışıyorum ıkı tel saçım kalsın diye

Eklentiler

• IMG_8798.png
    50,6 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Ona da bakarım canım. Teşekkür ederim

Kızlar ben saçıma ombre yaptırdım saç dökülmem bayağı bir azaldı nasıl oldu bilmiyorum ama boyattırdığım gün gözle görülür bir fark oldu onun haricinde hc care yağ kullandım biberiye suyu paylaşıyorlar hep görmüşsünüzdür onu kullanıyorum bir de trendyoldan radix diye bir şey kullanıyorum ( bunların hepsini 1 ay kullandım ama saç boyatmamda direkt dökülmesinin azaldığını gördüm)

Hayırlı sabahlar
Sizleri özlemişim
Bir süredir giremiyordum kv yanımdaydı o varken hiçbişey yapamıyorum bebek gibi bakım istiyor maalesef
Dayanamdım annemlere geldim
Oh prenses gibiyim dünya varmış
Bizde durumlar şöyle
Bebeğim hala çok akıllı çok sakin yavaş yavaş ek gıda tadım sürecindeyiz hala
Hala çok yavaş gidiyoruz günde üç kere kaka yapıyor kabızlık durumunu kontrol ediyorum ne olur neolmaz
Kilo alımı azaldı eskisi gibi değil boyda uzayınca zayıflaştık gibi görünüyor bunada şükür
Uykularımız da güzel sayılır pat diye uyuyor günde ikiye düştü bu hafta
En önemlisiiii kusmalar bitti yarabbim çok şükür dilimden kurtuldunuz farkında olamadım bir türlü ama herçekten bebeğim çok içtiği için bukadar kusuyormuş
Sizler nasılsınız

Ek gıda ile ilk kabızlığımızı yaşamış bulunmaktayız koyu kıvamlı, parça parça kakası. Ne yapabilirim rahatlaması için, ne vermeliyim ?
Herşeyin içine zeytin yağı koyuyorum ben ya yoğurdu bile zeytinyağıyla veriyorum annem yapma kızım yazık diyor
Ama kaka durumumuz iyi gidiyor
Bu arada eşimin tayini çıktı ve ağrı ya taşınıyoruz en geç 2 aya kadar her şeyi halletmem gerekiyor
Aaa bizde doğudayız komşu oluyoruz gelin gelin
Nerdeydiniz şuan

Senide özledik
Geldim geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…