2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Oyy sağlıkla büyüsünler inşallah annesi. Ömürleri uzun, bahtları açık olsun inşallah yavrucakların

Ayyy resmen ben. Kızlar ben bezi bağlamayı mı beceremiyorum acaba? Molfix kullanıyorum ama hep sızdırıyor. Benim oğlan kakayı genelde 2-3 günde bir yapıyor yapınca tam yapıyor tamam da bu ara hep yandan çıkıyor. Bi ara sırtından çıkıyordu iç tarafını katlıyorum hep ona bariyer oluyor ama yanlardan çıkıyor şimdide. Ay bilemedim pişikte oluyor arada yeni bir bez denemeye cesaretim yok

Çok güzel fiyata bulmuşsun bence. Bu zamanda güvenilir birini bulmak çok zor maalesef

Molfixin yeni serisi değil mii ? Mavi paket, yanda göstergesi olan ay eski paketi daha iyiydi. İnanılmaz sızdırıyor. Sabaha leş gibi bir çiş kokusuu

Saçlara çare bulabilen var mı ya ? Kaç sene önce bir dönem gene bu şekilde saçım dökülmüştü. OGX biotin & collagen sampuana geçmiştim. Çoook güzel toparlamıştı saçlarımı. Bir daha da hiç değiştirmeye cesaret edemedim. O şampuanla götürdüm. Şimdi bu şampuana rağmen dökülmelerin olması beni çok geriyor

Takviye kulllaniyor musunuz?
Ben burda okuduktan sonra takviye kullanmaya basladim tesaduf mu bilmiyorum ama benim saclarimin dokulmesi cok cok azaldi yani hamilelik oncesi kadar su anda.
Şampuanlar ise yaramiyorsa belki bi denemenizfaydali olabilir

Bugun itibariyle tadima basladik biiiiz iki gun sonra 6 aylik oluyoruz.
1 cay kasigi kadar havuc yedirdim yarisi iceri yarisi disari yedi bakalim
Cok heyecanliymis bu tadim ya hic demiyosunuzCok hosuma gitti
Çok merak ediyorum yutabiliyorlar değil mi
Acaba bişey olacak mı diye merak ediyorum
Bizim de 2 haftamız kaldı

Kizlar benim bebişim 6 gün önce dogdu 2.400 olarak 37+2 de biraz sariligi var bol bol emziriyorum ama ilk bebeğim olduğu için de biraz korkuyorum ya geçmezse çoğalirsa diye ayni durumu yaşamış tecrübeli anneler lütfen ne kadar sure sonra geçti bebisinizin sariliği

Kullanmadıım. Takviye kısmını da kaçırmışım anlaşılan. Haberim bile yok ne kullanıyorsunuz ?

Hayırlı olsun bebeğiniz. İki çocuğumda da mama takviyesiyle 2 aya falan uzamıştı. İlk iki hafta sık sık kontrolü yapıldı. 5. Gün ikisi de fototerapi aldı. Belli bir günden sonra pik yapıp iniyor. Kaçıncı gündü unuttum. Sonrasında bir sıkıntı olması.

Evet evet. Sen bilmediğinden değil yani kimse memnun değil. Pure soft olan, beyaz paketlerinden memnuniyet çok daha yüksek. Ben de elimdeki bitince ona geçeceğim
İlk onu kullandım 2 paket numarayı büyütünce. Sonra mavi paket deneyeyim dedim. Cidden ama unuttum pure softta böyle olmuş muydu diye teşekkür ederim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…