2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben sadece eczaneden alabiliyorum anti reflu mama kullanıyoruz. Bir kutusu = 3 kutu mama fiyatında. Her zaman, her eczanede olmaması da cabası. Yaani, haline şükret
Bende günde iki bebeğe bir kutu mama tüketiyorum ve aylık 11.000 net mama masrafım 3.000 e yakın bez masrafım var birde yarım gün bakıcı tuttum doktoru aşısı var ama tabi sağlık olsun yakında tamamen onlara çalışacağım

Buna ne yorum yapsam bilemedim.
Benim iki bebeğim aynı mezarda yatıyor ama ben hiç gitmedim.
Başınız sağ olsun nur içinde yatsınlar melekler Allah evlatlarımızı korusun tüm kaza belalardan

Allah kolaylık versin canım, işe mi başladın bakıcı o yüzden mi ?

Ciddi yorumlar istiyorum ben
canım sağlıkla kucağına al yavrunu, insan merak ediyor ama bunlar tutmuyor , hem hamileyken uğraşıyosun bunları sonra unutuluyor ben unuttum mesela yok plesenta solda çoçuk sağdaysa bilmem ne, yok makas bıçak testi, instagramda parayla bile bi yere atmıştım ben hatırlamıyorum sayfayı, yediğin şeyden de anlaşılmıyor. Biraz sabretmek gerekiyor

Haklısınız teşekkürler

Oyy gelen küçümenler masrafıyla geliyor desene insanın hiç gözüne de gelmiyor evladına yaptığı masraf. Ne kadar değişik bir şey değil mi ? Dünyaları harcamışızdır. Ama imkanım olsa bir bu kadar daha harcarım. Sende de öyle oluyor değil mi ?

Kusuyordu kusmuyor mu doktor mu onerdi tam linkini atar misin bize de mamaya koymak icin bebelac antireflu verdi
Canım dediğin gibi kusuyordu, artık kusmuyor. Doktor tavsiyesiyle başladık biz… İnternette satış olarak yok. Ama görsel olarak atabilirim… mamaya koymak için derken ? Bebelac da thickener var, mamaya koyuyorsun katılaştırıyor. Ondan mı kullanıyorsun acaba ? Onun da reflude kullanıldığını okumuştum forumlarda Eki Görüntüle IMG_7284.webp

Yarım gün bakıcı ne kadar istedi? Ben de yardımcı olacak birini istiyorum. Bi kaç saat bile olursa. Kaç saat geliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…