2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İlk ve son testimi perşembe günü yaptım. Negatifti. Şimdi adet bekliyorum.
Bugün lekelenme olarak başlar yarına tam adet gelir gibi. Dünden beri ıslaklık hissi var bekliyorum.

Fotoya yansımıyor ki. Ben varla yok arası görüyorum yine de umutlanmiyorum

Yok canım pembelik. Adete 6 gün kaldi pembe olur mu ki şimdiden bilemiyorum
Kuzum daha cok erken neden strese giriyorsun ben önceki gebeligimde 5gun kala hiçbirşey yoktu tam regl 1 gün kala yaptım çok hafif çıktı vardi

Kuzum daha cok erken neden strese giriyorsun ben önceki gebeligimde 5gun kala hiçbirşey yoktu tam regl 1 gün kala yaptım çok hafif çıktı vardi
Yok stres yapmıyorum bitanem. Varsa çok sevinirim iki buçuk yıl oldu.Ama yoksa da alıştım zaten der önümüzdeki aylara bakarim
Anladım hayırlısı bakalım adete var hala
İnşallah canım

5 gün gösteriyor adete yumurtlama 5-6 temmuzdu 9 gün kala predictor negatif gösterince 21 temmuzu bekleyeceğim ama bugünde nöbetçiyim şeytan dürtüyor kan ver diye ama kendi tutacağım

Baya hassas o zaman innovita. Ya da herkese aynı bu gölgeyi çıkartıyosa sen hamileydin denk geldi belki de. Bakalım inşallah vardır kuzum, sağol
Aynen bende de öyle dha önce yalancı çizgi çıkarttı sonra en son bu hamileliğimde yaptım çizgi çıktı ondan dolayı umursamadım yine yanlış diye hamileymişim

Ben de ilk gördüğüm zamanlar bu ne dandik test falan diyordum çubuk test fotoğrafı koyulduğu zaman, plastik koruma içinde olmayınca sanki kaliteli test değilmiş gibiydi
Ben de sonradan yaptım innovitadan. Bi sefer çizgi çıkardı sanırım kimyasaldı. Güzel testmiş

İnşallah inşallah Eğer gerçekten varsa şu sahte artimed , predictorden erken gösterdi diye üzülürüm
Canim varsa bile o artimed bence var oldugu icin gostermiyor. Olsa da olmasa da boyle gosteriyor. Gecen ay butun testler negatif oldugu halde artimed boyle cikardi bana. Sahte oldugunu bildgm icim gruba atma geregi bile duymadim. Ama predictorde varsa ona guvenirim

Belli belirsiz var onda canim. Ben de olumsuz mesajlar yüzünden çok sevinemiyorum. Nasipte varsa olur inşallah

Bir de artımed ile dün sabah ilk idrarda bişey yoktu. 12 saat geçince akşam yaptım o şekilde çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…