2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eki Görüntüle 3272806 kızlar günaydın böyle birşey oldu reglime daha var ne yapmalıyım kimyasal geçirdim daha önce uzun zamandır bekliyordum hastaneye gidip kan vermeliyim
Canım hastaneye gitme. Delik deşik etme kollarını, 2 günde bir vermen gerekecek kan. Onun yerine günlük kaset testteki koyulaşmayı takip önümüzdeki bir kaç gün. Koyulaşma varsa öyle kan verirsin. Bu arada baya koyu pembe çıkmış kimyasal değil gibi sanki

Böyle olabiliyor bebeğim bir tane daha olsaydı yarın yapardın karşılaştırırdık

İnşallah degildir çok korkuyorum iki yıl olacak denemeye başlayalı çok teşekkür ederim

Ben de senin gibi düşünüp yalancı çizgi diye umursamamistim (daha önce yalancı çizgi cikartti bende) ama umursamadıgim zaman hamileymisim ve en erken innovita göstermişti

Ben de senin gibi düşünüp yalancı çizgi diye umursamamistim (daha önce yalancı çizgi cikartti bende) ama umursamadıgim zaman hamileymisim ve en erken innovita göstermişti
Baya hassas o zaman innovita. Ya da herkese aynı bu gölgeyi çıkartıyosa sen hamileydin denk geldi belki de. Bakalım inşallah vardır kuzum, sağol

Eki Görüntüle 3272806 kızlar günaydın böyle birşey oldu reglime daha var ne yapmalıyım kimyasal geçirdim daha önce uzun zamandır bekliyordum hastaneye gidip kan vermeliyim
Canım testin hcg testi dimi Testlerde bazen karışıklık olabiliyor ilk hcg yazıyor mu diye kontrol ederim seninki görünmeyince sorayım dedim İnşAllah bu kez sağlıkla kucağına alırsın

Canım testlerinin hepsinde bir cizgi gorur gibiyim ama pembe cizgiyi görmeden guvenmemek gerektigini hepimizden iyi biliyorsun sen zaten. Insallah supheye yer vermeyecek pespembe 2. Cizgiler yarindan itibaren seni bulsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…