2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yani %25 çok iddaalı. Benim bir arkadaşım 15 yıldır bu şekilde korunuyo. Çocuk istediler ve 3. ayda hamile kaldı. Bilemedim

Yok canım kimyasal gebelik olduğuna göre gebe kalabiliyorsunuz sıkıntı yok ama 4 kez kimyasal olması bence bi araştırması gerektiğine işarettir bende geçen ay kimyasal yaşadım ama troid sorunum varmış ilaç tedavisindeykrn hamile kaldım ona gördüm kimyasal gebeliği bence bi araştırma yapılsın

Kızlar ya adetimin ikinci günü ve şimdiden sabırsızlanıyorum. Kız bu bizim halimiz ne olacak ya. Günler geçmek bilmiyor. Sizden görüp Ben de 20 tane gebelik testi aldım. Tahminime göre hsg çekildiğimm günden iki üç gün sonra yumurtlayacağım. Kanamam ve ağrım olmazsa değerlendirmeyi düşünüyorum. Artık bol bol test yaparım. Allah hepimize bekleme gücü ve sağlıklı gebelikler nasip etsin

Temmuz ayı gebelik olmadı bu ay inşallah kızlar ınofolic kullanan ya da hayıt tohumu kullanan var mı aranız da
Ben de mavi inofolic combi kullanıyorum geçen ay başladım adetin 5. Günü
Hangi uygulama bu canım ? Bir de bahsettiğin şey bana biraz abartı geldi kısırlık olarak değerlendirme durumu emin olamadım da ama yani gebe kalmak zor bir durumken geri çekilmede yüzde bayağı düşüyor. O sürede olmadı diye kısırlık olarak değerlendirmek abartı geldi. Sonuçta sebepsiz yere korunmadan bile 1 yıl hamile olmadığı oluyor.

Kızlar birde bir sorum olacak size bende 5 yıldır sprial vardı geçen Kasım ayında çıkarmak için doktora gittim ipi çürümüş histeroskopi ile çıkarmamız lazım dedi daha sonra üniversite hastanesine gittim orda prof Dr çıkardı şubatta deneme yapmadık deprem den dolayı şimdi ise mart ayından beri deniyoruz olmuyor neden acaba sizin de yorumunuzu alabilir miyim

Mavi den memnun musun canm

Heyecanlı olman güzel bir şey bence. İnşallah değerlendirebilirsiniz bu ay ama hsg den sonra birkaç gün dinlenin diyor doktorlar bir sor yine de ne olur ne olmaz.

merak etme yalnız değilsin :)) çocuk aklımda yokken iki adet arası ne çabuk geçiyor derdim şimdi geçmek bilmiyor sanki

Aslinda bende pihtilasma sorunu var zaten canim. Faktor V diye geciyor. Ilk gebelikte 9 ay clexane kullanmistim. Ama kadin dogumcu kimyasali biz gebelikten saymiyoruz dedi. Eger gebelik olusup kese gorunurse kullanirsin dedi.Dusugu ciddiye aldi ama saglikli bir gebeligin oldugu icin eger 2. bir dusuk olursa degerlendirelim dedi. Ekstradan bir degerlendirmeye gerek duymadi.

Kimyasalı bilmek iyi mi kötü mü sizce ? Ben hiç test yapmadığım için geçirip geçirmediğimi bilmiyorum. En azından hamile kalabiliyorum durumu rahatlıyordur insanı sanırım ?

Yani %25 çok iddaalı. Benim bir arkadaşım 15 yıldır bu şekilde korunuyo. Çocuk istediler ve 3. ayda hamile kaldı. Bilemedim
Bana da çok yüksek bir oran gibi geldi. Her şey yolundayken korunmuyorken hamile kalma ihtimalimizin %25 olduğunu duymuştum. Geri çekilmede illaki giden spermler oluyor.içindeki alfalardan gittiyse tutar tabi

Kuzum bu inofolic yumurta kalitesi için mi ? Niqu da impryl kullanmış eşiyle birlikte. Bu iki ilaç aynı işlevi mi görüyor ona göre ikisinden birini alayım dedim melisaa93

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…