2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canım
Yalnız ne olacak bizim bu ağlamalarımız? Sevgilinle tartış ağla, evlenirken ağla, kocanla kavga et ağla, adetin gelince ağla...
Düşündüm de kadınlar her dönem ağlayacak birşey buluyor. Ve sebepler hep çok mantıklı

Aaa düşünemiyorum o sıcağı biz 1 haftadır falan klimayla uyuyoruz bu ay elektrik faturası kaç gelecek çok merak ediyorum.

Olay jakuzide diyorsun bunu bir dusuneyim ben
Bnce olay aile yanında saklı gizli ilişkiye girip, alel acele kalkıp wc gitmek
Bn boyle yaptım
T TASUU da böyle hamile kalmıştı, deprem zamanı üstelik
Hiç kana gtmeyıp 6. Haftada keseye gtmişti, walla en iyisii

tüm sıkıntıları biz cekiyoruz zaten

Aldırdın bize 20-30 tane testi sen almıcam diyosun beyle olmazzzz

Kuzu kanama bir damla açık pembe şekilde ama yine de beni tedirgin etmeye yetti tam hamile olduğumu öğrendim babannem rahatsızlandı ne üzüntümü yaşayabiliyorum ne de sevincimi yaşadım Rabbim çok sıkı bir sınavdan geçiriyor şuan erkek kardeşim askerde 10 gün sonra gelcekti .. acı üstüne acı . Nasıl güçlü kalcam bilmiyorum

Ben bugün değil de dün yaptım. Ha cuma ha perşembe diyerek. Yorum olarak yazdım sadece. Negatif çıktı. Bi saat sonra belli belirsiz gölge çıktı. 2 saat sonra da şaftı kaydı testin Çöpün içinden almışım gibi şekiller çıktı. Evimiz çok sıcak ondan galiba.
Bugün de testim yok. Zaten dün negatif çıktığı için adet bekliyorum ben

En iyisi bu galiba evde durdukça sterse giriyorım
Aynn canım hicbir kanama lekelenme göz ardı etmemliyiz allah korusun belki kesenin etrafında kanama vardır ilaç flan yazar iyi olursun kuzum böyle olmaz kuzum bende kahverengi akıntı yüzüden gittim olmadi tutunamadı sen hıc bekleme git kuzum strese girme içini ferah tut sakın ol derin nefes al ver

Kızlar dün akşam babaannemi kaybettik . Üzüntüden mi anlamadım dün gece lekelenmem gelmiş bir damla bişey ama çok korktum hafif ağrım da var ne yapmam gerek .
Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin, bebisinizde hayirli olsun sağlikla gelsin insallah yerlesmeden olabilir ya da cok uzulduyseniz devami gelmez insallah yine de doktora gidin isterseniz

Canım benim öyle düşünme. Beterin beteri var. Tabi ki insanlar kayıplarına üzülür ama çok şükür babaannen yaşamış hayatını Rabbim gençleri esirgesin, ani ölümler vermesin. Allah kardeşini de tüm askerlerimizi de korusun.

Annem bana hamileyken babası rahatsızlanmış ve kaybetmişler, zor günlermiş ama mecbur acısını bastırmış evlatları için. Evladın için güçlü olacaksın sen de. Biliyorum güçlü olması gereken hep biz oluyoruz ama hayat böyle. Hayat devam ediyor.

Babamın öldüğü gün gözlerimi açamıyordum ağlamaktan. Ayakta duramıyordum. gömdük eve geldik falan. 1-2 saat sonra bir şey oldu ve hepimiz güldük, hatırlayamıyorum. Hayat böyle. Gidenle gidilmiyor. Sen olabildiğince metanetli olmalısın. Üzüntün bebeğine yansımasın böylece.

Eminim dolu dolu bir hayat yaşamıştır, torununun hamileliğini görebilecek kadar yaşamış ne kadar güzel, keşke tüm sevdiklerimiz böyle dolu dolu yaşayabilseler. Hepimizin gideceği yer orası. Ha bugün ha yarın. Bol bol dua et. Şimdi onun en çok duana ihtiyacı var. Sen dua ettikçe o daha da huzurlu olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…