2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gecen ay bata 4 gun kala negatifi gorunce testlerimi evde birakip tatile gitmistim. Umudumu da kesmistim. Ama regl 3 gun gecikti kimyasaldan dolayi galiba ve tatil boyunca umudum orantisiz bir sekilde artti. Eve donunce hemen test yaptim o negatif daha yıkıcı oldu ertesi gun de regl oldum. Demem o ki bazilari icin test yapmak daha hayırlı. Ben onlardan biriyim. En azindan psikoloji hazirlaniyor asama asama

Ya öyle kesinlikle. Kim nasıl kendini mutlu hissediyorsa öyle yapsın.

sen bide doğunun kavrulan sıcaklarını gör canım yanıyoruz

Ay yooook ben bu ay fındığa gidiyorum hiç testle falan uğraşmıycam. Anacım herkesin kocası tatil için izin alır benim kocam fındık için izin alıyor
Her seyi bosverip bag bagce yazlik islerine girenler gebe kaldi bu ay Tikabasa yok ki bir yer gidelim bahçeyle toprakla ugrasalim kafa dagitip gebe kalalim bundan olmuo bence

Giremedim uzun zamandır ya, 28 haziranda regl oldum modum düştü sonra bi aile yakınımızı kaybettik derken sat bat çizgi yumurtlama göresim gelmedi Geçen ay pek bi hevesli heyecanlıydım bu ay öyle değilim nedense.

sat 28 haziran
bat 27 temmuz

Kuzum ankara bile bu kadar sıcakken diğer şehirleri düşünemiyorum
İzmir de fena çok. Ya aslında mahveden bu nem olayı. Mesela Mısır a falan gidenler "aa daha çok sıcak bekliyordum" falan derler. Deniz etkisi ne kadar fazlaysa sıcaklığı o kadar boğucu hissediyoruz.

Bu sefer de mottomuz bu olsun kız bat geçmeden test yok
Bu benim 5 aydır deniyorum 2 tane test yaptım sadece benim için böylesi daha iyi strese girmiyorum.
Kızlar dün akşam babaannemi kaybettik . Üzüntüden mi anlamadım dün gece lekelenmem gelmiş bir damla bişey ama çok korktum hafif ağrım da var ne yapmam gerek .
Başınız sagolsun canım panik yapma bu aşamada da lekelenme olabilirmiş ama yine de görüş doktorunla bir ara bakalım o yönlendirsin seni

1fafeyla cnm başın saolsun mekanı cennet olsun inşallah

Lekelenme kırmızı değilse korkulacak bısey yok dıyorlar ama hiç basıma gelmedıgı için bılmıyorum tabii

pempbepsikolog cnm amacım seni üzmek asla değil, özelden de anlattım, burdaki kızlar bilir
Kımyasal testleri konusunda ki tecrübemi
Açık konuşacagım maalesefki kimyasal
Testlerle ılgılı bı durum değil
Son testın dahada silikleşmiş
2 güne adet olursun, aslında kan vermene bıle gerek yok, lütfen üzülme ve bnı yanlış anlama, aynılarını defalarca yaşayıp tecrübe ettim çünkü, senın gbi 1 hafta boyunca her sabh test yaptım, testler dursaydı atardım sana

Bak bnımde üst üste 3 kımyasalım var.
Şimdiki testler koyulaşıyor, sağlıklı hamiş kalacagına bn inanıyorum birgün

İzmir de fena çok. Ya aslında mahveden bu nem olayı. Mesela Mısır a falan gidenler "aa daha çok sıcak bekliyordum" falan derler. Deniz etkisi ne kadar fazlaysa sıcaklığı o kadar boğucu hissediyoruz.
Ay İzmirin hali ne olacak böyle sabah 6 da bile kaynıyor. Dışarıda çalışanların Allah yardımcısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…