2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ultrason gelsinde bak İnşAllah bir gün bende ultrason fotoğrafıyla darlıycam seni
İnşallah canım kese içinde bebekte görünürse hemen tahminimizi yaparız. Sen hamiş kalda darla kuzum hatta kararsız bile bıraksın bizi erkek mi kız mı diye

Tabi canım öyle..içimi rahat oldu resmen..aslında memleketde olsaydım bu kadar korkmazdım..çunki kardeşimin 2 kızı var büyük kız 10 yaşında MasAllah çok akıllı terbiyeli ikiside..şimdiki gördüğüm çocuklar gibi diğiller..ws gidiyor annesine soruyor gideyimmi..kardeşimde diyor bana neden diyorsunhep diyorum Allahım banada böyle çocuklar nasip et..bence orda daha kolay kızı büyütmek..eşimde diyor sen nasıl vericen terbiyeni öylede olucak neden korkuyorsun diyor.Aslında oğlan dediğin gibi evde saklamak olmuyor..eşimin ailesi mesela hepsi çok terbiyeli büyümüş çocuklar ama mesela bekar kaynım hiç evde olmuyor hep arkadaşlar iş maçlara gidiyor kaynanamda bütün günü tek başına evde.

Ama senin zaten sık ilişkin var..belki bilmeden kendinde stres oluyorsun yapıyorsun koyu görünce bir haller oluyor sanasende yapma öyle dene bir
Aslında biz 3 ay denedik ve 3 ayın sadece 1 ayında yumurtladım. Aylardır ara vermiştik doktor ilaç tedavisi uygulatıyordu bana. Bu ilk denememiz. Stres değilim aslında ya çok rahat kafam.

Darısı sana canımAllah hep sevindirsinben geçen sene Nisan annelerindeydim

İnşallah canım kese içinde bebekte görünürse hemen tahminimizi yaparız. Sen hamiş kalda darla kuzum hatta kararsız bile bıraksın bizi erkek mi kız mı diye
İnşAllah İnşAllah 2 gün önce eski kontrol videolarımızı izledim sanki hayalmiş gibi o ben değilmişim hiç yaşanmamış gibi çok tuhaf hissettim

Senin korkuların oldugunu biliyorum kuzum iki kız annesi olarak ondan yazmak istedim. Eşin çok dogru demiş terbiye aileden geliyor canım. Sınırlarını ayarlamayı bilirsen hiç bi sorun çıkmaz ve illaki ufak tefek sorunlar olacak. Ben dışarda istemedigim şekilde erkek kız evlat gördügüm zaman allahım sen evlatlarımı koru diyorum o kadar koruyucu bi anneyim ki bazen abartıyorum ama çok şükür nasıl alıştırısan öyle gidiyorlar. Ergenlikleri biraz çıkışları oluyor ama çocuklar zamanla oturacak. Çok iyi tanıdıgım bir erkek çocugu var anneye babaya saygı sıfır onu gördükçe allahım sen hayırlı evlat ver diyorum. Ve bunu kalpten söylüyorum eşime dedimki canım eger böyle oglum olacaksa olmasın benim kızlarım nur nimet dedim bir defa daha şükrettim allahıma. Ne ekersen onu biçersin canım ben inanıyorum senin korkularından belli kız yada erkek ne olursa olsun çok güzel bir şekilde yetiştireceksin bebegin çok şanslı olacak annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…