2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynısı bende de oldu ya dün koyulasmaya başlamıştı bugün t çizgisi yok gibi bişey
A Afratafrac demişti diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltsin. LH hormonu düşebilirmiş düşünce de vücut tekrar yükseltmek için çabalarmış. O yüzden adet görene kadar teste devam etmek gerekiyormuş. Açıkcası silikmesi çok Moral motivasyonu düşürüyor. Ben yumurtlama masajını bıraktım silikleşmeye başladı sanırım. Tekrar başlayacağım mesaja. Sen de yap istersen

Aynen öyle vallahi hem toplu geliyor elinin altında bir sürü oluyor. Ama o zamana da manyak gibi test yapıyoruz
Ayy tüh testim yok diyodum dün çamaşırları yerleştirirken eşimin pijama çekmecesini bi açtım altlarda gebelik testleri buldum hahxhshxha adam sinsice stok yapmış bana öyle sevindim ki hahahahaha

Tamam canım ben de başlayayım, testi bırakmayayim o zaman zaten 2 güne bir şeklinde devam ediyoruz testi biraz da ne zaman yumurtladim adeti bileyim diye yapıyorum

Fenalardayım canım yatak odası mutfak lavabo arası gidip geliyorum

Canım benim saglıklı olsunda ne acılar çektin evlat sahini olabilmek için anneligi tatdıgında anlıcaksın bende erkek istiyorum ama niye bi sor çünkü iki tane dünyalar tatlısı kızım var. Eger kızım olmamış olsa kız istersim şanşlı annelerin ilk benekleri kız olurmuş. Ve korkma canım bu devirde kızıda yetiştirmek zor erkegide önemli olan senin nasıl yetiştirdigin. Ve iki kız annesi olarak bana sorarsan erkek evlat yetiştirmek daha zor kızı evde tutabiliyorsun ama erkegi belli bir süreden sonra tutamıyorsun. Çok şahit oldum çok şükür 15 yaşında ergen bi kızım var ve çok güzel anlaşıyoruz sınırlarını belirlersen herşey daha kolay olur benim çizgilerim var kız da olsa erkekde olsa bu degişmicek eşitciligi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…