2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin AllahBende öyle oldu canım tam 1.5 sene sonra ilk defa hamile kaldım tabi kürtaj oldu ama yani kaldım.İn şa Allah canım vakti gelince olucak

Bu 3 2 de tarihler şöyle miydi canım? Mesela ayın 10unda regl bitti 11-14-16-19?

savascii maşallah kuzularaa büyümüş paşalar
Çok şükür canım ya büyüdüler valla bide sağlıkla gelsinlerde inşallah sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor canım

Niqu belki bebişin erkektir bizde kız çok istiyorduk ama oğluşlar biz geliyoruz dediler rabbim herkesin gönlünden geçeni nasip etsin inşallah

melisaa93 yaaaa kuzucum bu arada sana karşı hissiyatım neden bilmiyorum ama hamile kalırsan kız olacak yönünde

Bende reglden hemen sonra ilişkiye başlamıycam. Bir süre sonra iyice bıkkınlık geliyor yumurtlamadan sonra devam etmek zor geliyor. Zaten reglin 17-18 günlerinde yumurtlama oluyor o zamana yakın başlıycam Tabi bekletebilirsem

Merakla bekliyorum rabbim gönlünden geçeni nasip etsin İnşAllah

Yok kuzum bu kadar bekledik benim için gerçekten hiç fark etmez Allahımın bana verdiğine hep şükür ederiz..hele eşim için hiç hiç fark etmez..benim bir tık erkek olsun isteğim erkek kardeşim yok..yiyenler bende iki kız..oğlan çocuk hiç olmadı bizde

Bilmiyorum kese ve kalp İçin beraber gitmeyi planlıyorum. Eğerki ikna edersem benim kocayı şimdi bile gidesim var özeldi falan bi yer bulup zaten ilçedeyim özeller bize en yakını 1.5 saat çok merak ediyorum betayı da yükseliyormu acaba

Ben mesela erken yumurtluyorum ondan bende ayın sonu zar zor değerlendiriyodum.Aynen hemen başlama ama çokta bekleme

Yaaa İnşAllah sağlıkla nasip olur kızım olursa Niqu nun oğluyla beşik kertmesi yapıcaz bende ilk gebeliğimde kız olsun çok istedim erkek oldu.şimdi içimde erkek annesi olma isteği daha fazla ama tabi sağlıklı olsunda farketmez oğlumun kıyafetleri hep pastel tonlardaydı kızım olursa da kullanır artık

Ayyy ben senin sabrından istiyorumİşte bende bazen belirti olmuyor diyorum acaba kan değeri inmişmi..bana kalsa var ya hep kan vererim

Bide ilk bebiş olacak illaki gönlünde yatan bişey oluyor ama farklı olsa bile zor elde ettiğimiz için çok seviniyoruz gerçekten de rabbim sağlıkla kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin ,elleri ayakları düzgün ,sağlıklı bebekler olsunlarda cinsiyetin zerre önemi yok hepsi evlat

Adet olana değin teste devam edeceğim çünkü düzenli değil adetim. Umarım yumurtlama görürüm. Umut etmek güzel şey
Gelenlerde gördüm benzer testler canım 26-27. Günlerdi galiba kopkoyu pik görmüştü test sahibi İnşAllah seninki de yakındır

Kız öldüm benNumaran bende zaten biz bu işi yaparız

Ben mesela erken yumurtluyorum ondan bende ayın sonu zar zor değerlendiriyodum.Aynen hemen başlama ama çokta bekleme
Çok bekletebileceğimi zannetmiyorum ama sık ilişki olmaz en azından Bu ay regl biter bitmez bir dolu bir boş başladık yumurtlama döneminde zor geldi artık

Aynen canım sağlam saleh hayırlı evlatlarımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…