2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet sabah yaptım bebısm ama olsa cıkardı artık.malesef..ama pozıtıflıgı bırakmayacagım bu ay
İşte bu Freely de hepimiz hafif bir gölge gördük, normalde o gölge çıkmıyor. Ondan işkillendik. VArsa fazla test sabahları yap bakalım.

Senin pozitifliğini yerim. Hamişiz hepimiz

Kızlar bana göre bu ay hiç ovu testi yapmayın..o ayrı bir stres çok inanıyorum ben..sık ilişkiyle devam edin bu kadar ve + eşlere hiç demeyin yok bu gün önemliymiş dahada stres oluyorlar onlar zamanında ben çok öyle yaptım olmadı ama..Mesela ayın 5 ilişki oldu 6 yumurta akıntısı gördün hemen koşma değerlendirmeye zaten 7 ilişki yine olucak de kendine..böyle olucak

İnşAllah canım yapmıycam bu ay bende

Aynen öyle, eşe söyleyince onlarda ayrı bir stres oluyor ve bence sperm kalitesine yansıyor diye bir teorim vardı hep benim de.Verimli günelrde 1 dolu 1 boş gitmek en güzeli. Zaten sperm kalıyor içimizde. Ayrıca her gün ilişki olunca yeterli sperm olmuyor içeriye giren.

Tamam canım, regl olunca söylersin düzenlerim tabloda. Bu arada bak benim gece pik oldu. Sabah devam etti ve sonra silikleşti test. Yani günde 1 defa yapmamak lazım ovulasyon testini aklında bulunsun, belki de yumurtladın.
Ovulasyon testi bir ara o kadar koyulaştı ki bugun yarın yumurtlama görürüm diye düşündüm durdum. Sonra hop birden silikleşmeye başladı. Kaç gündür yapıyorum t çizgisi hiç görünmüyor bile. Bir şey anlamadım bu işten.

Kızlar bir şey soracağım 17 aylık kızım var ama her şeyi unuttum yani hani adet belirtisi kaşık ağrısı var ya böyle sanki affedersiniz ishal olmuşuz karın ağrısı gibi mi bugün yumurtlamadan sonra 10. Günüm böyle bi ağrım var hafiften ama tam anlayamadım

İnşAllah canım yapmıycam bu ay bende
Yapma bırak onları hepsi stres hele eşler bizden önce stres oluyorlar..sadece belli etmiyorlar ben sadece şöyle diyordum eşime 3 2 devam ediyoruz..kendi bana soruyordu bu gün mesela 3 gün oldumu ama demiyordum yok akıntım geldi yumurtluyorum aman hemen değerlendirek kesin demiyordum bunu

Bak canım ben 1 dolu 1 boş bile gidemiyorum..çünkü eşimi gorüyorum 3 2 olunca daha çok istek oluyor..istek çok önemli bir tek çocuk için olmasın.1 seneye kadar çocuk için yaptık amaan çok stres oluyordu valla deli oluyordum.Sende yapma ovu testini hepimizde görüyoruz yumurtlamayı bu kadar.

Hatda hiç unutmam burda bir defa yazmıştım yeni üye olarken..ovu testiyle değerlendiriyorduk hem doktor takipide vardı..neyse ovu testi pik gösterdi ve çatladığını gösterdi bende bıraktım ilişkiyi gitdim doktora..doktor bana diyor bak hala çatlamamış şok oldum..nasıl yani dedim ama ben dedim takip ediyorum..yok dedi sen onları boş ver..kendim gördüm yumurtalar öylece duruyordu..o gün kendime söz verdim birde yapmıcam.

Fotoları varsa paylaş kuzum bakalım

Ben göremiyorum aslında. Her ay yumurtlayamıyorum ben, öyle bir sorunum var O yüzden pik gördüğüm zamanları değerlendirmemiz önemli. Ama eşime yansıtmıyorum. Patlıcan emojisi atıyorum bu akşam ateşlenelim diye

Saolasın tasuu cum

Tasu sen kan vermemiştin
İlk doktora ne zaman gittin peki çokmu bekledin? 5. Hafta bitincemi gttın
Evet canım hiç kan vermedim, 6+2 de gittim doktora hem kese hem bebek hem de kalp atışını hepsini görüp duyup geldik çok şükür kan testlerimi de vermedim henüz şehir değişince bir de çok kötüydüm, araya bayram da girdi, inşallah pazartesi buradaki sağlık ocağına gidebilirim... henüz ikinciye de gitmedim bu seferkine de cinsiyet öğrenip geleceğim sanırım

Ama senin zaten sık ilişkin var..belki bilmeden kendinde stres oluyorsun yapıyorsun koyu görünce bir haller oluyor sanasende yapma öyle dene bir

Niqu ya katılıyorum kızlar
Ovu testi yapmadan övulasyon gunlerınde gün aşırı ya da 3-2 şeklınde ilişki en iyisi
Eşinize de belli etmeyin

3 - 4 ilişki yetiyor zaten
Bnım sadece 14. Ve 16. Gun ilişki oldu
O aralar yumurtluyorum cunku
Eşim p. Tesi gttı işe yanımdan istesek 18. 20. Günde de olurdu ama anne baba evindeyiz

En azından yaz döneminde biraz salın
İnşallah rabbimin ol dediği hayrlı bi zamnda olacak

Testinin markası ne canım

Benım doktorumda tam tersı ovulasyon testlerını tavsıye edıyor ama pıkten sonra 10 gun degerlendırmeyı bırakma dıyor.

Ben de kendi başıma femara içtim bu ay Ama iğneye cesaret edemem. Yine de kontrole gitmeden kullanmamız iyi değil. Kiste falan dönüşürse uğraşıp dururuz.
Ben zaten sağlıkçıyım o yüzden iğne de sıkıntı yok sadece gittiğim doktor çalıştığım hastane de değil o yüzden

Sen rahat oluyorsan yap canım..benim için çok büyük stres oluyordu
Ben adet bıtınce hemen basladıgımda sonunu getıremıyorum canım o yuzden pık olunca baslıyorm denemeye.ıkımızde yogun calısıyoruz o yuzden ıyı oluyor.ılk basta bende cok stres oluyodumda artık olmuyorum genelde 11,13,15,17 gunlerı degerlendırıyorm ama kısmet işte,Allah ol dedıgınde olcak.gecen dr uma dedım hersey yolundaysa ve degerlendırıyosak neden olmuyor o zaman dedım,bı hastamın 1,5 yıl sonra yenı hamıle haberını aldık bugun bazen hersey yolunda olsada bırlesmıyorlar cok komplex bır durum dedı.yanı işin kısası tamamen Allahın bılecegı bırseyAllah kımseyı aratmasın hayırlı saglıklı bır sekılde nasıp etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…