2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay bende çok şaşırdım şehir hastanesinde neden çekmiyorlarsa.illa herkes özele para yedirmek zorunda kalıyor. Neyse bebiş gelsin de napalım
Aynen canim bende anlayamadım dediğin gibi bebiş olsunda o yolda herşeyimizi veriyoruz en basiti eczaneler de test bırakmadık en çok satısı ordan yapıyor lar eminim

Kız bunu bu sabah mı yaptın? Ben hafif görüyorum bişi.

Bende gördüm onu ama işte testleri biliyoruz İnşAllah belirgin çizgi şekilde göreceğiz imagination forever
Evet evet. Alacağız ya güzel haberi ya bu ay ya da önümüzdeki ay, hiçççççç stres yapmasın kimse. Geliyor gelmekte olan Bu ay bereketli ilerliyor. Zaten daha 3 gün var gözüküyor onun Bat'ına. Hala erken olabilir. Benim bu ay Bat ım 3 gün kaydı mesela.

Kızlar sabah pik gördüm yumurtlama da. Bu 4.deneyişimiz 3 kere ovulasyon yaptım. İlkinde aynı böyle takvimden 1 gün sonraydı son 2 si de takvimimde görünenden 1 gün önceydi. Sağ sol yumurtalıklara göre değişiyor sanırım. Benim bu dönemde kasığımda kaşıntı oluyor sizde de var mı ? İnşallah hayırlısıyla alırım gebelik haberimi ama olmazsa özele gidip rahim filmi hormon falan yaptırmak istiyorum. 2 ay önce gittim doktor gerek yok daha yenisin düzenli adetin var yumurtalık rezervin iyidr dedi yapmadı. İyiyse neden olmuyor

Sakın pik gördüm diye değerlendirmeyi bırakmayın. Doktorum pikten sonra 1 hafta değerlendirmeye devam dedi. O testler bazen yanıltıcı olabiliyor.

Ne yazık ki benim bu ay boşa çıktı. Ovulasyonda yumurtlama görmedim. ama birkaç gündür kasık ağrım vardı. Sabah test yaptım negatif. Önümüzdeki ay olan maçlara hazırlanacağım
Tamam canım, regl olunca söylersin düzenlerim tabloda. Bu arada bak benim gece pik oldu. Sabah devam etti ve sonra silikleşti test. Yani günde 1 defa yapmamak lazım ovulasyon testini aklında bulunsun, belki de yumurtladın.

Neden dediğin için bence bebeğim Akışa bırak kendini o zaman olacak inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…