2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım bendede evde kutu kutu duruyor hepsinden ama doktora sordum bir tek kesinlikle folikasit dedi kullan.Birde ne güzel hepsi doğal en güzeli

Maşallah canim yarasın sana da bebisimize de

Canım folik asit için 2 doktorumda imom omega onermisti bilgin olsun

Canım herşeye zam geldi maalesef ya zercan hanım iyi bir doktor kadınla enerjiniz tutarsa onunla devam edersin rahim filmide inşallah çok daha uygundur ya turgut özal üniversitesine felan sordunmu orada çekilmiyormu?

Mınnosum bebıslerımız napıyoor annesıfotolarını atda bakalım bısen nasıl oldun ıyımısın bıraz daha canım
Kuzucum valla daha dün bile kustum hamileliğim maalesef ağır geçiyor ama sabır ediyorum 4 ay olacak nerdeyse son kontrolde verdiği foto asla bebeğe benzemiyordu valla ama eski fotosu var . Sen napıyosun bebiş çalışmaları nasıl gidiyor

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    135,5 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_3107.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 54
Ayyy minnoşlar MaşAlah MaşAllahcinsiyetleri bellimi?

Allah'ın izniyle hiç bı sorun olmayacak inşallah, doğal yolla en güzeli en sağlıklısı seçilmiştir inşallah

Kızlar bata 4 gün var. Hiç belirtim yoktu, şuan güncelleme geldi göğüslerim baya ağrıyor, hafif bel ağrım var sanki . Tabi bunlar aynı zamanda benim adet belirtim. Umarım bu sefer bebiştir. Bu gruptaki güzel enerjiye inanıyorum. Uzun süredir bekleyenlerin, yeni yeni başlayanların hepimizin kucakları dolsun inşallah. A Afratafrac imagination forever

Merhaba, tüplerinizde mi yapışıklık var ? Bir doktor bana da sağ tüpte yapışıklık olduğunu söyledi. Bu durum gebe kalmaya engel mi? Bir de rahim filminizde mi belli yapışıklık??
Filmde yapışıklılık var demediler fakat geçişte direnç gördüler bir tüpten o kadar minik minik yapışıklılıklae var dedi başka dr da anlamadiö o konuyu tam durum bu iken aniden tayin çikti o doktorum ırda kaldi istanbula yerleştim şimdi ailelerimizin yanına başka dr bulacağim istanbuldan

Amin cnm busefer inşallah hrsey normal ilerler, bekleyip görecegız bakalım
canımmm hayırlı uğurlu olsun çok sevindim Allah sağlıkla ilerlemesini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin diğer gruptaki arkadaşlara sana çok dua ettim inşallah bu ay hepiniz bebiş haberi ile sevinirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…