2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de kız sevdalilarindanim valla. Hic biseye de degismem kızımı. Her baktgmda iyi ki olmus diyorum. 10 tane cocugum olsa biri de erkek olsun demeyebilirim

Bende canım valla demem aramam erkek olursa da evlat sarip sarmalayacagiz tabiki ama Rabbim saglikla her isteyene en az 1 kız bebesi nasip etsin inşallah

Ben senin ismini ekliyorum kuzum. Sat ve Bat belli olunca haber edersin Belki de o ay bu aydır Biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım, o ruh bize istediği zaman geliyor.

Hepsi senin sabrın sayesinde Şimdi tahammül seviyemiz çok düştü, zor günlerde belli oluyor insanın niyeti. En doğrusunu kimseye anlatmamakla yapmışın canım zaten birine bir derdini anlattın mı mutlaka bir fitne giriyor araya

Aaaaaa kız ben şokkk demekki sarı akıntın hamileliktenmiş yaaaa çok sevindim canım benim saglıkla artsın inşallah maşallah maşallah

Aaaaaaaaaaaa çok sevindimmmmmmm hayırlı uğurlu olsun kuzum. Hamiiileesiiiinn diyebiliriz inşallaahh. Ne yedin ne içtin bu ay. Biz de yapalım aynısından. Çok sevindimmm

Busefer katlanır inşallah cnm
Yok ne kanı daha ilk testim
1 test daha aldım, onuda 2 gün sonra yaparım, koyulaşma olursa kana giderım önumuzdeki hafta

Zaten maazimi bılıyorsun cnm
Biliyorum bitanem ama bu sefer farklı olacak Rabbim’in izniyle inşallah amin

Aaaay ayyy ayyy inanamıyorum çok sevindim kızzzz ayyy görünce küçük çaplı çığlık attım Rabbim sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin yaaaa çok mutlu oldum ayyy

Aaaay ayyy ayyy inanamıyorum çok sevindim kızzzz ayyy görünce küçük çaplı çığlık attım Rabbim sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin yaaaa çok mutlu oldum ayyy
Cnm benim yaaa darısı sana inşallah

S simurgggg cnm 11 yaşında bi oğlum var
Cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun yeter ama Allah gönlümden geçeni biliyor

edahandro ve melegim can
Kızlar aksine bn bu ay hiçbişy yapmıcam dedm folik asit bıle içmiyorum, çok salmıştım bu ay, 2 ilişki oldu, direkt wc gttım

Ben senin ismini ekliyorum kuzum. Sat ve Bat belli olunca haber edersin Belki de o ay bu aydır Biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım, o ruh bize istediği zaman geliyor.
Saol canm inşaallah aslında suan tarlusal kullaniyorm bi aksilik olmazsa adet olunca haber veririm bu ay doktor famera deneyelim dedi adetlerim duzensiz kendim olamiyorm bakalm kısmet aslinda bi kac ay once cocuk falan yapmiyorm deyip isyan etmistim ama bu ay bi anda tekrar basladim bnde anlamadim hakkimizda hayirlisi

Kızlar evde coraspin, progestan, ecopirin var ama kullanmk istemıyorum

Doğal beslenmeye çalışıyorum
Bahceden salatalık, biber, patates çıkarıyorum
Ağactan kiraz, kayısı, erik, dut yıyorum
Burda hersey doğal ve hepsi bahcede var çok şükür
Bu şekılde denicem bu sefer ilaç kullanmk istemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…