2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaaa bebeğim maşallah ne maharetli kadınsın öyle sağlıkla büyüsün kat kat artsın inşallah
Maharetliyim belki ama inşallah busefer katlanır canım

Darısı hepinize inşallah
Okullar kapanınca yazlığa geldim
Bayram, seyran, misafirdi, bağ bahçeydi, eşya taşımayla geçti günlerim geldıgımden beri zaten

Genetik test sonucumda daha çıkmadı.
Yazın salıcam dedim, eşim arada geliyor yanıma, geldikçe olur dıye planladık
Yazın olmasada, yazın tadını çıkarırım dedim, buseferde boyle denim dedim,
Hiçbi ilaç kullanmıcam dedim

Öncekılerde bi ton şey kullandım yıne devam etmedi bılıyosun

Evet biliyorum kuzum hiç sıkıntı yapma Allah'ın izniyle bu sefer sıkı sıkı sağlıkla tutunmuştur sana bebeğin sonuclarin çıkana kadar istersen doktorunla görüş belki coraspin kullanmanı önerir çok mutlu oldum senin adına

Yaaaaaaa çok sevindim ne güzel bir ay başlangıcı bu böyle canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizden de dualarını eksik etme

Ay sen de mi vajinismustun canim? Ben de öyleydim ilk gebeligimde ne cekti kadin dogumcum benden
Hem de 3 yıl canım ama benim başka sorunlarimda vardi kuzum eşim bakma şimdi cidden iyi evlendim ilk 2 sene pişman oldum bosansam bosanmasamla geçti alkol problemi vardı. İlk 2 sene en güzel yıllarımız benim ondan uzaklasmamla geçti sevgiliyken halbuki yemin ederim herkes hala söyler 3 sene peşimde koştu. Sonra 2. Yıl sonunda artık dayanamıyorum dedim boşanacagim konuştum iş seyahatine gittim. Dondugumde psikiyatri ye randevu almıştı düzeldi. 1 sene de bu illeti yenmekle geçti bu arada o 2 sene evde durmamak için her projeye atladım şehir şehir gezdim 1 ayın 2 3 haftası şehir disindaydim maas zammi kıdem hep o zaman aldım bir ona yaradı

Merhaba kizlar gunlerdir sizin yazdiklarinizi okuyorm oncelikle hamislerimiz umarim saglikla kavusur ve bizim gbi anne olmak isteyenlerde en yakin zamanda yavrularimiza kavusuruz bnde 6 senedir bebek icin cabaliyorm sat bat belli degil bnm biraz durumlar karisik ama arada bnde size katilmak istedim umarim size ugurlu geldigi gbi bna da gelir birbirimize dua edelim

Ooo cidden zor seyler yasamissin canım.. cok sukur ama duzelmenize sevindim. Iki insanin bir sekilde birbiri icin mucadele edip sonunda mutlulugu yakalamasi cok kiymetli bisey bence gebeyken de sen cok uzerine düşüyordu diye hatirliyorum insallah daha da mutlu olursunuz. Bir de üstüne bebis mutluluğu eklensin

Ben de kız sevdalilarindanim valla. Hic biseye de degismem kızımı. Her baktgmda iyi ki olmus diyorum. 10 tane cocugum olsa biri de erkek olsun demeyebilirim

Geçen ay bende de akıntı olmadı illa olması gereken bir belirti değil kafana takıp sakın moral bozma. Bu grupta en pozitif düşünen kişi sensin

Amin kuzum inşallah şimdi çok iyi canım 2 sene eziyet ettim sana diyor arada helallik istiyor. Hatta 2 gün önce sahildeyken konu dondu dolasti oraya geldi su an berabersek senin sabrindan diyor. He bir arkadasimiz evlendi 7. Ayinda simdi bosanma davası açtı aynı alkol mevzusu oradan konu açıldı konuşsam mı acaba diye sordu. Allah a can verecem aşırı iyi şimdi hastalansam basimda bekler corba yapar gelir içirir. Sevgiliyken nisanliykende boyleydi evlendik ilk 2 ay denedik olmadi sonra adam alkole dadandi. Bu sefer les gibi kokuyor ben yanasmadim. Ama o 2 sene kimseye belli etmedim ne kendi aileme ne onun ailesine ondan dolayi da yipranmadik en yakın arkadaşıma bile anlatmadım. Neyse ne çok konuştum kusura bakma canım Allah hepimize sağlıklı huzurlu yuvalar versin. Bir de okuyup bu şekilde problem yaşayan varsa psikiyatri şart. Yoksa kendi kendine çok yeminler etti asla devamını getiremedi o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…