2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yalnız 6-7. Haftalardaki ultrason görüntüsü olması lazım demişti büyük olanlar anlaşılmıyormuş teoriye göre
Canım 6-7 haftalık ramzi teorisine göre 11-12 haftalık da nub teorisine göre bakıyorlar. Ama okuyorum forumda 2 teori için de doğru tutan var yanlış çıkan da var. Yüzde yüz bilemiyor hiçbiri

Bulantı bilekliği diye bir şey duymuştum. Ne kadar işe yarar bilemiyorum ama bir araştır istersen canım

Ben de tam tersi calisiyorum diye iciyorum isyerinde kusmayayim diye. Haftasonlari icmeyip kendimi deniyorum her haftasonu kusuyorum o yuzden. Is yerinde kusmak fobim olmus valla odum patliyor ama claismadigim gunler icmeyrek deniyorj bakali ilacsiz ne zaman durabilecegim umarim 12 den sonra bitr 16.hafalara uzamaz. Valla benden geride olan haftalari gorunce iyi iyu ben baya ileri gittim diyerek avutuyorum kendimi valla banada herkes gececek tadini cikaracaksin diyor ama ben hamileligin guzel yanini gormedim daha

Ben ekran görüntüsü almıştım kızlardan biri atmıştı burda, bakın bakalım cinsiyet tutacak mı?
Ben birde devlet hastanesine gidiyorum cinsiyet söylemiyor da dediniz sizinki tutarsa bende kendiminkini tahmin ederim

Eklentiler

• Screenshot_20230114_001231_com.android.chrome.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 90
Canım bende o yüzden acaba tekli mi dedim ben sanırım tekli alacağım

Çooook güzeeeel maşallah annesi çok mutlu ediyor bu görüntüler beni darısı yarın bana da olsun

Canım karında kasıkta batmalar var ara ara, bulantım baya azaldı. Sen nasılsın?
Iste bu batmalar,kasıkta çekmeler bendede var,hic bulantim yoktu benim,bu birkac gün hafif bir bulantim var,bulantida değil ne bileyim sanki tüm yediklerim,ictiklerim boğazımda tas gibi duruyorgöğüs ağrılarim baya hafifledi...

İki gün önce arkadasimin kına gecesi vardi bütün aksam oynadim durdum, tabi eskiye nazaran bir tık agir hareketlerle. Doktora da danismamistim. Cok şükür sonrasinda aksi bir durum yasamadim kendini cok yormadigin sürece bir zarari olacagini düşünmüyorum acikcasi

Yaa masallahh pek guzell pek büyümüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…