2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Normal bebişim, sonra bir ara yine gelecek mesela benim 1 haftadır yine var.
Kızlar günaydın. Birsey soracagim suam 9 + lar bitiyor 10 + lara baslayacagim. Kasik agrilarim baya azaldi. Bazen normal mi diyorum. Ole bi anda batma yada iyice geriliyor hissi kalmadi. Ya agrisa bisi diyoruz agrimasa bisi diyoruz ama iste

Allah bir daha yaşatmasın canım Sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi insallah

Kızlar günaydın. Birsey soracagim suam 9 + lar bitiyor 10 + lara baslayacagim. Kasik agrilarim baya azaldi. Bazen normal mi diyorum. Ole bi anda batma yada iyice geriliyor hissi kalmadi. Ya agrisa bisi diyoruz agrimasa bisi diyoruz ama iste

Benimde azaldı canım kasık ağrım 5-6 gündür yok vücudumuz alışıyor bende artık :)

Bu hafta çok heyecanlıyım :) Yarın haftamız dönüyor, Cuma kontrolümüz var, Pazar memleketime gideceğim 1 haftalığına, 2 oğluşumla ve bir de cinsiyetini bilmediğim bebek tanemle otobüs yolculugu yapacağız :) İşyerinde odam bu hafta çok sakin herkes eğitimde , acaip değişik bir huzur içimde... :) Diyete de başladım. Bu sabah, namazıma da başladım Allah devamını getirmeyi nasip etsin inşallah... Bugünü milat kabul etmek istiyorum, herşey önceki haftalardan cok daha güzel ve huzurlu olur inşaaallah aminnnn

Yok şimdi düzelmiş demin başka yazıyordu ilginç anladım canım sağlıklı olsunlar da o fark çok da önemli değil inşallah yarın güzel haberler alırız. Benim de sat 10 kasım bu arada

Canım bir de bende çok kabızlık oluyor sende var mı

Ayyy Allah daim etsin ne güzel enerjiniz içim aydınlandı

Günaydın, bu sabah fetal dna testi için kan verdim, 10 iş günü ama az da olabilir dedi firma, test öncesi hiç stresim yoktu ama o kadar gün nasıl bekleyeceğim diye düşüyorum şimdi, inşallah iyi sonuçlar gelir bu testlerden yaptıranlar ne kadar sürede çıkıyor sonuçlar?

Canım prilam iyi geliyorsa içsene her doktor veriyor onu ben bana etki etmediği için tamamen bıraktım belkide en yoğun haftan bu haftadır hiç kötü düşünme minik iyidir annelik delilikmiş midemiz bulansa bişey mi oldu diye korkuyoruz bulantımız kesilse niye kesildi birşey mi oldu diye korkuyoruz

Ben de yedim valla artık pastorize ediliyor diye biliyorum.

Canım ben de dayanamadım akşam iki tane prilam attım iyiki de atmışım çünkü bugün atak günüm ilacı atmama rağmen mide bulantimi hissediyorum, dün gece midemin içine alev topu atmışlar gibiydi berbattim annelerin de nefes almaya ihtiyacı var

Günaydın Ben 11+2 yim bugün hafif batmalarım başladı yine.9+ ve 10+ da azalmıştı baya bu hafta geri geldi.Hergün iyi öi kötü mü diye düşünüyorum olsa bi dert olmasa bi dert annelik sen biraz da delirmeksin

Günaydın benim 10+3 ağrılar bir haftadır bayağı azaldı, ben de endişe ettim ama normal sanırım

Ayy çok teşekkür ederim canım benim , kendimi iyi hissediyorum sizinle de paylaşayım demişim iyi ki de yapmışım, faydam olduysa ne mutlu
Ayyy Allah daim etsin ne güzel enerjiniz içim aydınlandı

Mide yanmaları bende de her yemekten sonra oluyor, onu okumuştum hormonlardan kaynaklı. Geçecek inşallah. Kabızlık halen var ama şükür en az bir kere büyük abdeste çıkabiliyorum artık. Sabah karnım harika kuş gibi, gece boyu tüm gaz çıkıyor, çıktıkça karnım iniyor resmen sabaha Ama akşam aynı 7 aylık hamile oluyorum Nefesim de çok sık daralıyor nefes nefese kalıyorum ...

Kızlar günaydın. Kan sulandırıcı iğne halsizlik yapar mı acaba bu hafta enerjim çok düşük. Özellikle dünden beri kendimi çok halsiz hissediyorum

ya bazi yerlerde bagimlilik yapiyor prilam sonra birakamiyosun felan yazmislar ondan etkilendm ama dun gece 3 4 gibi hala bulaninca icmedigime pisman oldm acikcasi. icerm canim haklisin cidden

aynen yanma bulanti hepsi biarada cok berbat oluyor canim haklisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…