2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bana da bi diyetisyen şart günlük kilo alıyorum sanki psikolojim tamamen çöktü 8+2 yim

Kızlar iyi akşamlar 9+4 oluyoruz yarın itibariyle kontrolümüz var en son 10 gün kadar gerideydik geçen cmt hafif koyu sarı kahve bir lekelenmem oldu progeston iğne vuruldum kırmızı olmadıkça korkma dedi dr insallah yaeın da güzel haberler duyarız :) benim merak ettiğim şey fetal DNA. İkili üçlü tarama mı tercih edecekseniz fetal DNA mı veya yaptıran var mı fetal dna

Canım benim de yarın 9+4 inşallah ve kontrolüm var biz de 3 gün gerideydik en son. İnşallah bu defa yakalamışızdır senin gebelik imzanda 8. Haftada olduğun yazıyor canım neden?

Canım benim de yarın 9+4 inşallah ve kontrolüm var biz de 3 gün gerideydik en son. İnşallah bu defa yakalamışızdır senin gebelik imzanda 8. Haftada olduğun yazıyor canım neden?
Geriden geldiğim için öyle işaretlemiş olabilirim canım hatırlamıyorum dr bana dedi ki eğer yarınki kontrolde gününe ulaşmadıysa regl tarihimi 20 kasıma alacakmış sat 10 kasım normalde

28 Ağustos yapmışım canım sanırım o yüzden beklenen doğum 17 Ağustos yazıyor dosyamd

Geriden geldiğim için öyle işaretlemiş olabilirim canım hatırlamıyorum dr bana dedi ki eğer yarınki kontrolde gününe ulaşmadıysa regl tarihimi 20 kasıma alacakmış sat 10 kasım normalde
Yok şimdi düzelmiş demin başka yazıyordu ilginç anladım canım sağlıklı olsunlar da o fark çok da önemli değil inşallah yarın güzel haberler alırız. Benim de sat 10 kasım bu arada

Yok şimdi düzelmiş demin başka yazıyordu ilginç anladım canım sağlıklı olsunlar da o fark çok da önemli değil inşallah yarın güzel haberler alırız. Benim de sat 10 kasım bu arada

İnsallah canım. Sana taramalar hakkında bilgi verildi mi

İnsallah canım. Sana taramalar hakkında bilgi verildi mi
Yok canım ben yurtdışında yaşıyorum zaten, yarın bana kesin ikili test için doktora yönlendirme yapar. Ben gidicem ama sadece detaylı ultrason yaptırmayı düşünüyorum perinatalog tarafından, daha önce 20. Haftada bir kaybım var ama kan testini yaptırmıycam, zaten ultrasonda da anlaşılıyor bir sorun olup olmadığı

Bende fetal DNA düşünüyorum canım çok geçmiş olsun neden olmuştu kaybın pıhtılaşma falan mı bende çok endişeliyim lekelenmem oldu geçen cmt ve perş günü bilmiyorum hayırlsıı

Bende fetal DNA düşünüyorum canım çok geçmiş olsun neden olmuştu kaybın pıhtılaşma falan mı bende çok endişeliyim lekelenmem oldu geçen cmt ve perş günü bilmiyorum hayırlsıı
İnşallah önemli bişey değildir canım ödem vardı bebeğimin her yerinde nasıl olduğunu anlamadık, bana gebeliğin başında bir enfeksiyon geçirip geçirmediğimi sormuştu doktor, o zaman hayır dedim ama sonradan düşününce ayak tırnak batması yaşamıştım iltihaplanmıştı baya tırnağım ondan mı oldu diye düşünüp duruyorum, ben de hep olduğu için ciddiye alıp doktora gitmemiştim antibiyotiklikmiş sanırım durumum, cahillik etmişim resmen hiç aklıma gelmemişti ve ilk doğal yoldan gebeliğimdi.. kısmet değilmiş şimdi tüp bebekle hamileyim 3. Kez ilk gebeliğim de tüp bebekti kızım var hamd olsun

Maddi durumun varsa gen testi yaptır canım ikili tarama sadece risk hesaplıyor

günaydın güzel anneler Benim durumum fena Rabbime her daim şükür. ama benim bu bulanti 11. haftada asiri artti birden ne oluyor bende anlamiyorum. aksam yemegi gene durmadi bende. gece uyku arasnda uyansam lavabo icin hala midem bulaniyodu inat ettim.prilamda icmedim bu sefer ve yok sabah kalktm hala derinden hafif bulantim var. Korkmalimiyim bilmiyorum. Insallah ters giden bi durum yoktur yarin kontrolum var saatler cabuk gecsin bugun istiyorum

bu arada bebek arabasi icin suanlik erken ama 1 2 ay sonra bunu almaya karar verdik insallah pahalanmaz dahada. magazada denedik asiri rahat hafif kolay sürümü. kullanan var mi önceden

Eklentiler

• Screenshot_20230116-084507.png
    323,4 KB · Görüntüleme: 109
Kızlar günaydın. Birsey soracagim suam 9 + lar bitiyor 10 + lara baslayacagim. Kasik agrilarim baya azaldi. Bazen normal mi diyorum. Ole bi anda batma yada iyice geriliyor hissi kalmadi. Ya agrisa bisi diyoruz agrimasa bisi diyoruz ama iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…