2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Endişelenmeyin ben de dünden beri bulantım azaldı diye söylenirken su an berbat haldeyim nazar etmeyin takip edin önünüzdeki gunlerde kendini belli eder
Inşallah 10gun once doktora gitmistim ben 7+6diye gittim.doktor 6 haftalik gözüküyor dedi gecistirdi pek ilgilenmedi bende endiselendim

Normalde 12 haftadan sonra plesenta görevi anne vücudundan devraldigindan dolayi bulantılar geçer sende 11. Haftaya girmissin canım geçer inşallah bu haftadan sonra rahatlarsin

Kizlar sanki belirtilerim aniden kayboldu sizdede oldumu endiselenmem gerekirmi
Valla benimde bulantim kesildi o yorgunlugum falan gitti doktoruma sordum normal dedi 12.haftaya girdin artik dedi ama istersen gel bakalim için rahat etsin dedi ama ben carsamba 2li taramam var zaten o zamana kadar beklicem bence bi sorun yoktur gönlünü ferah tut

Anladım canım teşekkürler alttan bakıldığından kalp atışı duyulmuştu ama karından duyulmadı normal mi
Normal vajinalle karin arasinda fark var karından net duyulmasi 7 ve 8. Haftaui buliyor. Kucukken duyanlarinda doktorunun cihazlari cok iyi ondan

Ayyyy agustos annelerim simdi size bi sey soylucem hemen eslerinize denetin esim karnimin ustune yatti oha bi ses geliyo dedi gobegim acik bi sekilde yatti su sesi geliyomus ve arada bi degisik bi ses cikiyo dedi. Benim hep sol kasigim batiyodu soluma yattiginda bu sekilde tarif etti. Sag tarafima kulagini dayadiginda o ses cok cok uzaktan gelmis. Bakin bakalim siz de

Benim karından 5 haftalık çıktı vajinalde 5+6 çıktı bir hafta sonra gittim 6+3 çıktı karından hocam vajinal bakın dedim çok farketmez canım ya bir gün oynar dedi çelişkili konuşuyorlar insanın canı sıkılıyor ama bu haftalarda normalmiş onu anladım

Kızlar yine ben ve yine kafamda sorular ben tulum peyniri çok severdim ve her gün kahvaltıya koyup yerdim ama pastörize edilmemiş sütten mi oluyormuş ? Artık yemeyeceğim ama herhangi bir şey olsa bile vücutta belirti verir değil mi Allah esirgesin

Oğlumun plesantasi asagidaydi zamanla yukarı çıktı, kızımın plesantasi hep yukaridaydi bu teori de çöktü
Sen bana 5 gün sonra bir yorum yap bakalım senin teorin doğru çıkacak mı bebişim

Valla diyetisyenime yiyebilir miyim dedim evet dedi , ama bir sorun olsa söylerdi diye düşünüyorum...

canim bende ayni durumdan muzdaribim. cok severim ve yenikutu acmistm surekli tukeetirdk hic sorun yasamadm ama hamileyken yemiyorum arada esimle haftasnu birlikte kahvalti yaparken nefsim gecsn diye azcik aliyorum ekmek icine gecen pogaca icine koydm firinda pisiyor yiyebilirm diye yedm doktoruma.soracagim sali gunu gidince

Canım banada yazar mısın sorunca

Do
kizlar benim bulantim bi belirtim vs yok ama cok yorgun hissediyorum, sürekli uyku hali ama çok uyuyamiyorum da. Su an 9+1 doktor kontrolune de daha 3 hafta var. Nasil gececek zaman bilmiyorum
Doktor mu 3 hafta sonra gel dedi ? Çünkü 10 11 . Haftalarda bu ikili tarama olmuyor mu ? Bende şimdi randevu alcamda geç olmasın şimdi teste falan geç kalmim diye taktım kafaya

Inşallah cok teşekkür ederim benim biraz daha erken o yüzden endiselendim ama hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…