2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
bende oyle anliyorum ama burdaki gebe gunlugude 11+3deyim mesela 12. hafta icinde gosteriyor yani dogrusu oyle mi acaba
Evet canım doğrusu 12. Haftanın içinde olman çünkü 11 haftan bitti gittii artık 12. Haftanın içindesin o yüzden sebep 12 olarak yazızor yani arkadaşın sorduğu da. 16. Hafta demek 15+ lar oluyor

Benim de girl2 gibi görünüyordu Dr da %85 kız diyince ona bile dedim ramzi teorisi tuttu diye ve de utanmadan ne olduğunu anlattım Dr a, bilmiyormuş da. İnş sağlıklı olsunlar da gönlünüze göre olsun
Yorumlar mısın

Eklentiler

• C1940215-9FAA-47B8-8D57-5D5DA496F0A7.jpeg
    114,2 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar selam size ne soracağım 10 gün önceki muayenemde vajinal ultrasonda bebek 6+1 çıkmıştı dün doktora gittik karından ultrasonla baktı 6 haftalık dedi ben anlamadım nasıl bişey 10 gün önce 6 haftalık olan çocuk 10 gün sonra nasıl yine 6 haftalık oluyor

Ya bana doktorum takilma demisti günlere bazen geri bazen ileri cikiyor asiri bir fark yoksa doktorlar dert etmiyor. Benim onde cikmisti bir kere resmen 5 gun geri cikti en sonuncuda gununu yakalamisti cok hizli buyuyorlar 6 haftada bebek gozukmuyor zaten ufacik ilerleuen haftalari baz alin lutfen gununu yakalayacaktirm birde vajinalle karin fark ediyor.

Selam ilk muayene de kese haftası söylüyorlar galiba daha bebek oluşmaya yeni başladı için sonra da bebeğe göre ölçmeye başlıyorlar artık

Teşekkürler canım içim rahatladı vajinalda kalp atışı duyulmuştu ama karından dün duyulmadı normalmi peki ya

Oğlumun plesantasi asagidaydi zamanla yukarı çıktı, kızımın plesantasi hep yukaridaydi bu teori de çöktü

Kizlar sanki belirtilerim aniden kayboldu sizdede oldumu endiselenmem gerekirmi
Endişelenmeyin ben de dünden beri bulantım azaldı diye söylenirken su an berbat haldeyim nazar etmeyin takip edin önünüzdeki gunlerde kendini belli eder

Tekrardan vajinal baktırın mümkünse ilk baktirdiginiz yerde aynı usg cihazı ile farki o zaman anlayabilirsiniz

Tekrardan vajinal baktırın mümkünse ilk baktirdiginiz yerde aynı usg cihazı ile farki o zaman anlayabilirsiniz
İlk baktırdığım yer tüp bebek tedavimin olduğu ege üniv hastahanesi orada hiç karından bakmıyolar hep vajinal kalp atışı duyulunca orası takibi bıraktı artık kendinize doktor ayarlayın dediler bizde randevu aldık bu hastahaneye gittik oda aceleye gerek yok vajinal bakmak istemiyorum dedi karından baktı sadece

Anladım canim ama 10 günlük fark var o nedenle ben öyle söyledim, biraz beklemeyin o zaman usg farklı Dr farklı olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…